McLaren: Ne, a ne a ne!!

10. dubna 2009 v 10:21 | Kat |  McLaren
Když se porpvé ptali Hamiltona zda pustil Trulliho před sebe na pokyn týmů a on odpověďěl, že ne dalo by se to pochopit. Jenže pak mu pustili komunikaci mezi ním a týmem, kde je jasně slyšet, že Trulliho pustil na rozkaz týmu. On však stále tvrdil pravý opak.


"Nejdříve si rádiovou komunikaci vyslechl Lewis. Zdálo se, že má strategii nebýt se svými odpověďmi moc jasný a přímý. Pak byl přehrán rozhovor v kterém uvedl: ´Bylo mi řečeno, ať ho nechám předjet.´ V tu chvíli se oba začali cítit nepříjemně, ale pořád popírali, co se ve skutečnosti stalo," uvedl zdroj z FIA.
"Bylo to trochu neskutečné, byly tam důkazy v podobě rádiové komunikace a toho rozhovoru a oni tvrdili, že ta slova mají jiný význam. Ale ta slova byla velmi, velmi jasná."
"Když byl velmi jasně dotázán: ´Nechal jste ho vědomě předjet, uhnul jste mu, aby mohl předjet,´ odpověděl: ´Ne.´ Ta otázka byla položena více než jednou. Ve svém tvrzení, že nezpomalil a nenechal Trulliho předjet, byl neústupný," potvrdil ředitel závodu Charlie Whiting.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama