Divák Heidfeld: Je to zvláštní pocit

12. února 2010 v 11:47 | Kat |  Nick Heidfeld
Nicka Heidfelda už příští rok ve formuli jedna nenajdete, tedy alespoň ne jako závodního pilota. Heidfeld bude testovacím pilotem Mercedesu. Během testů si tak musel zvykat na novou roli.


"Je to zvláštní pocit," říká Heidfeld. "Jednal jsem s McLarenem a později i s Mercedesem a v obou případechjsem měl dobré šance. Pak ale přišli věci, které jsem já ovlivnit nemohl. Když jsem jendal s McLarenem, tak jsem vycházel z toh,že Button zůstane v Brawnu. Myslel jsem si, že jsem informován dobře, ale zjevně byli i lidé, kteří věděli víc."
O plánech krajana Schumachera však na rozdíl od Buttona věděle dřív.
"V té fázi jsem byl s Michaelem v kontaktu, protože jsem chtěl vědět, jaké jsou moje šance. Jsem rád, že jsem se ocitl v jednom týmu s Michaelem. Věřím, že mi to pomůže, i když nechci zůstat v pozici věčného náhradníka. Nyní ale plánuju soustředit se plně na svou práci a nové úlohy. Od sedminásobného mistra světa a mistra Rosse Brawna se toho můžu naučit hodně."
I když si letos zřejmě nezazávodí na odchod do DTM nemyslí. "Nechci měnit svůj jezdecký styl. Pokud budu mít šanci, plánuji zůstat v F1."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama