Alonso: Budu se snažit je tam znovu samotné nenechat

25. března 2013 v 18:36 | Katka |  Fernando Alonso
Alonso včera skončil hned na začátku závodu. Kvůli poškozenému přednímu křídlu musel ze závodu předčasně odstoupit. V závodu pak bral Red Bull první dvě místa a Alonso nám slibuje: "Budu se snažit je tam znovu samotné nenechat!"
Mezi Webberem a Vettelem to skřípe už dlouho a včerejší závod to rozhodně nenapravil. Alonso se tomu nediví. "Je to úžasné, protože jsou téměř vždy tím správným týmem, vždy dělají vše dobře a nikdy špatně, ale včera nám ukázali, jaká je pravda. Ve Ferrari by se to nestalo, jsme naprosto jednotný tým. Oni to tvrdí, ale jak je vidět, není to pravda."
A jak to bylo s rozhodnutím o zajetí do boxů? Podle Alonsa je po bitvě každý generál a je lehké teď říct, že byla chyba do boxů nejet. "Křídlo nevypadalo tak poškozeně, ani na televizi, a tak jsme se rozhodli pokračovat, protože jsme nechtěli znovu zajíždět do boxů po třech či čtyřech kolech pro pneumatiky do sucha. Zariskovali jsme a neměli štěstí." Domenicali uvedl, že si mysleli, že křídlo vydrží a počkají pár kol, protože trať usychala a oni nechtěli během pár kol jet do boxů dvakrát.
Alonso také dodal, že Red Bull nic extra nepředvedl. S pneumatikami měli stále problémy a většinu závodu bojovali s Mercedesem. Kdyby neskončil už v prvním kole, tak by na podium dle svých slov byl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NickyHayden NickyHayden | Web | 25. března 2013 v 18:59 | Reagovat

Nj, musel si nějak zchladit žáhu... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama