Alonso na cyklistickém závodě v Dubaji

9. února 2014 v 18:54 | Katka |  Fernando Alonso
Není žádným tajemstvím, že je Fernando Alonso velkým fandou cyklistiky. Ve čtvrtek se objevil na závodě v Dubaji. Fernandovým snem je mít svůj vlastní tým. Loni už to vypadalo hodně nadějně, ale nakonec z toho sešlo. I tak se však Fernando snaží dál a to i v Dubaji. "Pracujeme na tom, ale teď nic víc nemůžu říct. Až bude co, tak to řekneme," uvedl Alonso.

Ve světě cyklistiky je Alonsův zájem o vlastní tým docela velkou věcí. Spousta - hlavně španělských cyklistů - ho v tom podporuje a celkově sklízí Alonso samé pozitivní ohlasy. Podle odborníků by to mohl být nový impulz pro cyklistiku, která v současnosti nemá moc dobrou pověst. Hodně jí škodí dopingové skandály, které tu jsou rok co rok. Největší je pak potvrzení dopingu legendy tohoto sportu Armstronga. Alonsova filozofie je nulová tolerance a fair play.

Hodně se mluví o tom, že má Alonso zájem o slovenského cyklistu Sagana. Loni ho pozval do Maranella a do řeči se s ním dal i v Dubaji. Šířili se dokonce informace, že už se s Alonsem dohodl. Jeho management to však odmítá.

Spojován je s Alonsem i jeden z nejlepších cyklistů současnosti - Alberto Contador. Ten nyní jezdí v týmu společně s naším Romanem Kreuzigerem. Alonso má velký zájem o ty nejlepší cyklisty a především ty ze Španělska.

V Dubaji měl údajně jednat s možnými sponzory. Tak uvidíme, jestli se jednou dočkáme Alonsova týmu a nějakého většího úspěchu, protože ambice by měl samozřejmě ty nejvyšší. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama