Co je nového u Alonsa?

2. září 2014 v 19:25 | Katka |  Fernando Alonso
Fernando Alonso je nyní jedním z hlavních aktérů spekulací o tom, kdo to bude příští sezonu jezdit u McLarenu. Ten mu měl prý již učinit nabídku a po finanční stránce by se neměl Alonso vůbec špatně (ne že by se měl špatně nyní u Ferrari).

Alonso však má platnou smlouvu s Ferrari. Německá média ale přišla s tím, že v ní má Alonso klauzuli, že pokud nebude 1. září za lídrem šampionátu o méně než 25 bodů, může z týmu odejít. Již dříve nás zahraniční média informovala, že má Alonso ve smlouvě klauzuli, která říká, že pokud bude Ferrari v šampionátu hůře než na třetím místě, je volný.

Podle některých informací si Alonso za setrvání u týmu z Maranella řekl o zvýšení platu, mluví se o více než 30 milionech eur za rok. Mělo by se navíc jednat o prodloužení na další tři roky.Alonso k tomu dnes řekl, že samozřejmě o všech těch spekulacích ví, ale že nikdy neřekl, že by chtěl odejít a vyměnit tým. Chce prý u Ferrari zůstat a dokončit rozdělanou práci. Na závěr pak dodal, že ho ale zájem nejlepších týmů těší.

Když se posuneme od drbů k realitě, Alonso spolu s Viceroy předvedl speciální náramky na pomoc v boji proti dětské leukémii. Ta je nejčastější rakovinou u dětí a každým rokem přibývá onemocněných dětí. Ve Španělsku je ročně diagnostikováno 300 dětí s leukémií.

Pokud si koupíte náramek (je mimochodem v provedení pro ženy i muže), přispějete na výzkum této nemoci.

"Rád pomáhám kdykoli můžu. Například tato iniciativa Viceroy s náramky nebo čas, který věnuji UNICEF," řekl Fernando.

Podle Alonsa je přirozené, že chce pomoci. Je v pozici, kdy jde příkladem milionům lidí po celém světě a má tak opravdu možnost něco udělat.

Alonso je navíc členem UNICEF a pomáhá tak i tam. Jak můžete vidět, Alonso se snaží dětem pomoci. Sám však zatím na vlastní děti nemyslí. Jednou by je samozřejmě chtěl, ale v nejbližší době miminko neplánuje.

(Fotky z akce si můžete prohlédnout zde)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | 2. září 2014 v 19:39 | Reagovat

Fernando snad zůstane, kdyby odešel byli by jsme v hrozně těžké situaci, a pokud jde o ten plat ať mu dají co chce, on je jeden z mála lidí v Maranellu kteří si svůj plat zaslouží, a pokaždé je na něm vidět jak se snaží. Ty narámky jsou určitě dobrá věc a kdyby na nich byl vyritý třeba Fernandův podpis bylo by to super. Klidně bych si ho pořídil, ale musel bych ho vidět víc zblízka abych věděl jak vypadá.

2 Katf1 Katf1 | 3. září 2014 v 12:00 | Reagovat

[1]: Já myslím, že kdyby odešel, tak by se jako na potvoru Ferrari zlepšilo... Každopádně je logický, že si řekl o víc peněz, když ho na ně láká McLaren, tak ať se Ferrari snaží. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama