#KeepFighting

10. prosince 2014 v 18:20 | Katka |  Blog
Před pár dny světem proběhla slova otce Julese Bianchiho. Abych to shrnula, Julesův stav je stále stejný a tedy stabilní. Je to nicméně běh na dlouhou trať a tak nemůžeme čekat, že každý týden bude nějaká nová zpráva. Pokud však bude něco nového, tak o tom budeme informováni.

Když jsem si to četla, nedalo mi to si celý ten případ porovnat s tím Schumacherovým. Jde o to, jak se k celé věci staví rodina a management.

Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale líbí se mi, jak především tatínek Julese s fanoušky a médii komunikuje. A dle mě je to v porovnání s okolím Schumachera úplně odlišné.

Jasně, nemůžeme porovnávat slávu obou jezdců, jenže když si to vezmeme obecně, tak tam prostě rozdíl je. Já tedy do teď nevím, co vlastně Schumacherovi přesně je. To u Julese známe přesnou diagnózu.

Kolikrát jste tak třeba slyšeli nějaké zaručené informace, co vlastně Julesovi je? To u Schumachera pořád slýcháme spoustu diagnóz a všeho, ale ve skutečnosti víme maximálně, že se mu stal úraz během lyžování a není na tom zrovna nejlíp. Všechno ostatní si prakticky musíme domyslet.

A já si říkám. Má tohle jeho rodina zapotřebí? Je lepší, když si fanoušci myslí nějaké nesmysly - jedna paní povídala? Nebylo by jednodušší prostě lidi informovat?

O Julesovi víme, co mu je a víme, že je na tom pořád stejně. Asi nic víc znát nemůžeme, protože prostě nic nového není.

Poslední vyjádření o Schumacherovi bylo, že dělá pokroky. Jenže jaké pokroky? Jen krátce před tímto vyjádřením promluvil Schumacherův kamarád. Prý je ochrnutý, má problémy s pamětí a mluvením. A co na to jeho manažerka? Je to prý jeho názor.

Zatímco Bianchiho otec nás neustále informuje o synově stavu, Schumacherovo blízcí mlčí. Sem tam vydají neurčitou zprávu a to je vše. Je jisté, že každý by se v dané situaci rozhodl jinak a je těžké říct, co je správné a co ne. Nicméně s nedostatkem informací stoupá množství spekulací a právě ty se kolem Schumachera jen hemží. Nebylo by tak od věci, kdyby si Schumacherovi blízcí vzali od těch Bianchiho alespoň trošku příklad...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 šárka šárka | Web | 10. prosince 2014 v 21:43 | Reagovat

já hlavně obdivuji Julesova tatínka, jak dokáže mluvit na kamery.

A podle mě si ti Schumiho blízcí prostě neuvědomují, že ho mohou milovat i lidi, kteří ho vůbec neznali a byli by vděční za jakékoliv informace

2 Michal Michal | 11. prosince 2014 v 17:42 | Reagovat

Ten přístup Bianchiho rodinu je pro nás jako pro fanoušky samozřejmě mnohem přívětivější, a podle mě i lepší právě kvůli tomu aby se zabránilo různým spekulacím. Ale u toho Schumachera jde asi i to že jsou na to prostě tak zvyklí, když jsem četl ten jeho životopis tak se tam zmiňovali o tom že prostě nechtějí aby jejich děti vyrůstali v nějakém mediálním kolotoči. Takže podle mě to jeho manažerka dělá přesně tak jak by to udělal Michael kdyby mohl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama