Kecací článek - o dotazníku, novinkách z F1 i blogu

31. prosince 2015 v 17:04 | Katka |  Blog
Po dlouhé době se opět hlásím a předem varuju, že tohle bude asi hodně dlouhý článek. Za poslední dobu je toho hodně, o čem jsem vám chtěla napsat, ale nebyl čas. Proto tu je tenhle článek, ve kterém bych chtěla napsat spoustu věcí - od dotazníku, po novinky až po zhodnocení celého roku. Abych vám to usnadnila, tak vám napíšu vždy nadpisy, ať můžete některé věci přeskočit. Tak pojďme na to.

Odpovědi z dotazníku

Pokud jste ještě nevyplnili dotazník, určitě to udělejte zde - minimálně vyplňte komu fandíte nebo jak se vám líbila loňská sezona.

V dotazníku se objevilo několik otázek, na které bych ráda odpověděla. Hned několik otázek padlo na Julese. V menu jsem na přání přidala odkaz na jeho rubriku, pokud jste si toho ještě nevšimli. Jinak ale musím říct, že články o něm neplánuju. Těch důvodů je víc. Jednak už prostě nevím, co víc bych o něm psala. Ono toho zase tolik není. A nechci pořád psát, jak nám všem strašně chybí. Přijde mi to takové hraní na city. Ne že bych o něm už nikdy nic nenapsala, to rozhodně ne. Určitě tu bude článnek k nějakému výročí nebo tak. Teď jsem třeba četla díky Lilli krásný článek, co o něm napsal jamajský sprinter Blake. Tak možná časem se tu objeví k Julesovým narozeninám nebo k nějaké podobné příležitosti.

Články o legendách Formule 1 tu asi někdy budou (zatím si můžete pár článků přečíst zde). Jde o to, že je to časově hodně náročné. Já nad takovým článkem strávím i několik hodin a ten čas bohužel moc není. Každopádně jeden článek už mám a bude, i když v trošku jiné formě, než na jakou jste zvyklí, takže určitě je na co se těšit (tedy doufám).

Co se týče tohoto blogu, tak ho píšu jen já. Ne že bych se nějak vyloženě bránila spolupráci, no... i když asi jo. Kdyby můj blog byl koncipován trošku jinak, tak by se o tom dalo uvažovat, ale za současné situace určitě ne. Pokud bych ještě měla blog o Fernandovi, tak by to byla dobrá cesta, tady si ale opravdu zakládám na tom, že články píšu jen já. Jiné redaktory tu tedy opravdu nemám a mít nebudu.

P.S. Pozitivní články o Ferrari tu nebudou ani jednou za rok :DVýsledky dotazníku

Výsledky dotazníku určitě plánuju zveřejnit. Ne tedy všechno, ale tu část o nejoblíbenějších týmech a jezdcích plus zhodnocení sezony. Myslím, že to je docela zajímavé čtení.

Nejzajímavější pro mě vždy bylo to, komu fandíte. Co si budeme povídat, ankety na blogu se vždy tak trošku falšovaly a výsledky nebyly úplně relevantní. Díky googlu jsou výsledky mnohem spravedlivější a odpovídající realitě. Výsledky jsou o to zajímavější, že jste mohli hlasovat pro více pilotů.

Já se přiznávám, že pořád nechápu, kolik tu mám fanoušků Kimiho a Vettela, když jsem se nikdy netajila tím, jak moc "ráda" je mám a prakticky o nich nepíšu. A taky jsem dost překvapená počtem Hülkenbergových fanoušků. Čím jsem naopak velmi nemile překvapena je to, že Lotus je jediný tým, který od vás zatím nedostal jediný hlas. Všichni mají alespoň jeden a zrovna u Lotusu svítí jedna velká nula. Kdybych samozřejmě hlasovala já, tak ji nemá, ale tohle je pro mě velkým překvapením, protože podle mě je Lotus jedním z nejsympatičtějších týmů.

Novinky z F1

Vybrala jsem pár novinek, ke kterým jsem se chtěla vyjádřit, ale nejdřív trošku drbů. Už jsme to probírali na facebooku, ale tady jsem to nezmiňovala. Jenson Button se bude rozvádět s Jessicou. Zřejmě pro nedostatek času. Mně je to hodně líto, protože to byl tak krásný pár a já opravdu myslela, že jim to vydrží pořád. Naopak Kimi Räikkönen se prý bude ženit. Víc vám k tomu asi neřeknu, protože o tom nic nevím. Kolovalo to ale po internetu a údajně to snad prozradila Minttu.

Teď už ale k vážnějším věcem. Za Haas bude jezdit Esteban Gutierrez a já když jsem přemýšlela nad nejhoršími závodníky posledních let, tak mě napadl Chilton a Gutierrez. Max ale aspoň měl nějaký rekord v dojetých závodech. Gutierrezovy výsledky byly naprosto příšerné. No a Haas teď přišel s tím, že s ním má Ferrari plány a chce jím nahradit Kimiho Räikkönena. Příští sezonu se tak na něj budou hodně dívat. Já vidím jen dva důvody, proč by Ferrari Gutierreze chtělo u Haasu - kvůli jeho šťědrým sponzorům nebo kvůli tomu, že by ho chtěli v týmu. Vážně nevím, co mi přijde smutnější - jestli to, že i Ferrari má zájem o "platiče" nebo to, že by Ferrari chtělo zrovna Gutierreze (protože samozřejmě jiný mladý a aspoň trošku zkušený závodník nikde není). Ráda se ale Estebanovi omluvím, pokud něco předvede.

Pak tu mám něco, co mě docela vytočilo. A není za tím nikdo jiný než Kimi. Ten si totiž postěžoval, že zimní přestávka je moc krátká. Prý je to "směšné".

"Přestávka by měla být delší, ale zdá se, že se neustále krátí. Jako každý jiný člověk, co celý rok pracuje, také rádi odpočíváme, takže moje dovolená potrvá asi měsíc."

Já fakt nevím, jestli se tomu mám smát nebo jak vlastně reagovat. Mně to přijde vůči normálním lidem dost hrozné prohlášení. Samozřejmě práce jezdce F1 není lehká, není to jen o odjetém závodě, ale stěžovat si, že mají měsíc dovolenou? Já mám třeba za celý rok 4 týdny dovolené a ještě si nemůžu moc vybírat, kdy si ji vezmu. Prostě to tak je, nestěžuju si. Jsou lidé, co pracují celý rok a jsou rádi za pár dní volna. Já takové věci neříkám ráda, ale... On bere tak strašné peníze a ještě si bude stěžovat. Celý zbytek života nebude muset hýbnout prstem, zatímco většina lidí bude pracovat od rána do večera celý život a volna bude mít minimálně. Opravdu bych mu přála, aby třeba rok pracoval v nějaké náročné práci a poznal, jaký život může být. Prostě tohle prohlášení mě dost naštvalo a radši půjdu k další zprávě (a určitě mi napište, jak to prohlášení působí na vás).

Dneska jsem si přečetla, že Renault by si přál do týmu Alonsa. (Zajímavé, jak Fernando vždy odněkud odejde a oni ho chtějí zase zpátky, ale přitom je to nejhorší člověk na celém světě a nikdo ho nechce a všichni jsou rádi, když se ho zbaví.) Podle Fernandova bývalého šéfa Minardiho chce do Renaultu Alonsa prezident Carlos Ghosn. Momentálně se snaží Alonsa dostat z McLarenu. Já samozřejmě jako největší Alonsův fanoušek a jako fanda Renaultu, bych nemohla být šťastnější, než kdyby se tahle dvě jména dala opět dohromady. Alonso a Renault k sobě patří a já bych je tak ráda viděla zase spolu. Nicméně aspoň rok by ještě s McLarenem zkusit mohl. Co kdyby.

Taky jsem si přečetla o tom, jak mnoho odborníků tipuje příštího šampiona Vettela. Jen to ne prosím.

Rok splněných přání

Původně jsem chtěla napsat samostatný článek, ale pak jsem si to rozmyslela. Víte, já jsem člověk, co se něčím nerad chlubí nebo mluví o svých úspěších (třeba když jsem chodila na vysokou) a tak. Dám malý příklad. Já třeba nemám moc ráda, když se sejde rodina a řeší se, kdo co dostal pod stromeček. No a psát o tom, co jsem letos všechno zažila, mi tak trošku vychloubáním zavání. Nevím, jestli je vychloubání to správné slovo, ale nic jiného mě teď nenapadá. (Teď když to tak píšu, tak mi to přijde trošku vtipné, protože si pohrávám s myšlenkou napsat článek o mé skromné sbírce fanouškovských věcí) Já ale, co se sportovních zážitků týče, měla opravdu skvělý rok. Stejně už jste si tu o většině zážitků mohli přečíst, tak jen malé shrnutí a pokud nemáte podobné vychloubačné věci rádi, tak s klidem přeskočte.

Když jsem před sezonou psala žebříček mých sportovních snů, netušila jsem, kolik se mi toho splní. Nejdřív jsem byla na MS v hokeji, sice to nebylo na národní tým, ale bylo to mistrovství světa. Teď před Vánocemi jsem zase byla na nároďáku Česko x Finsko. A byla jsem jen kousek od splnění dalšího snu a tedy vidění hokejisty Olesze. Byla jsem totiž na zápasu Sparta x Vítkovice, jenže Rosťa pár týdnů před zápasem přestoupil...

Dál se mi splnilo přání navštívit závod Formule E a s tím i Londýna a to je tak neskutečně krásné město. Stejně tak Budapešť, kterou jsem navštívila v rámci závodu F1. Takže další splněné přání. Do toho jsme si s holkama neskutečně užily letošní motorky v Brně. Já konečně získala podpis Jorgeho Lorenza (jupíííííí), mám fotku s oběma Marquezovic bratry, potkala jsem spoustu dalších jezdců. Prostě parádní výlet.

Když jsem byla v Londýně, tak jsem se byla podívat na Wimbledon (bohužel ne na žádný zápas) - potkala jsem hned několik tenistů a hlavně několik skvělých lidí, s kterými jsem si tam mohla pomalu celý den povídat o tenisu a to bylo něco úžasného.

Rok to byl skvělý také vzhledem k vítězům mých oblíbených sérií. Trošku mimo závodění - úžasné sezony měli moji oblíbenci Novak Djokovic a biatlonista Martin Fourcade. Jejich vítězství jsem si strašně užila. Byla jsem také ráda za titul Hamiltona (pořád je to pro mě divné, když mu najednou přeju). Co jsem si ale užila možná nejvíc, byla sezona silničních motorek. Vyhráli totiž moji oblíbenci. Ohromnou radost mi udělal Johann Zarco, kterému už pár let fandím a z něhož se najednou stala hvězda. Jorge vyhrál svůj třetí titul v MotoGP a měl nádhernou sezonu, plnou vzestupů a pádů s tím nejkrásnějším koncem. Vlastně kdybych vymazala 99 % komentářů Rossiho fanoušků, tak by to byla naprosto dokonalá sezona. Taky jsem si našla spoustu nových oblíbenců a zbláznila se do Iannoneho :D

Co se týče sportu, tak to byl parádní rok. Jo a Marcus mi odpověděl! :D

Jules, blog a já

Rok 2015 si nebudeme pamatovat jen v dobrém. Navždy nás opustil Jules Bianchi, skvělý jezdec a báječný mladý muž. Asi nemusím psát, jak moc nám chybí a jak na něj určitě mnoho z nás vzpomíná. Bohužel takový je život. Pro mě je to navíc hrozné z dalšího důvodu. Loni jsem přišla o někoho, kdo mi byl hodně blízký a kdo byl v podobném věku jako Jules. Skoro přesně rok poté jsem si přečetla, že umřel Jules. Takhle mladí lidé by prostě umírat neměli. Já to nechci nějak moc rozebírat, jen bych tu ráda zmínila, že na Julese nejen já jen tak nezapomeneme.

Už dlouho jsem vám chtěla ukázat jednu písničku (určitě ji znáte), ale dostávám se k tomu až teď. Letos jsem si tu na blogu přečetla, jak jsem povrchní, arogantní a já nevím, co ještě. A pak vyšla následující písnička a mně to přišlo hrozně vtipné, jako by to bylo o mně. :D Mně ale na celé té záležitosti nejvíc pobavilo, jak lidé dokážou hodnotit člověka, kterého ani neznají, podle špatně napsaného komentáře nebo kvůli tomu, když ho neštve dominance Hamiltona, kterému fandí apod. (fanoušky Red Bullu taky hrozně štvala dominance Vettela, tak proč nemůžu být jako oni?)

Každopádně tady je ta písnička.


Ten článek bude opravdu dlouhý, takže přejdu k poslednímu bodu. Tím není nic jiného, než poděkování vám všem. Chci poděkovat všem, co se mnou byli na závodech, hokeji, různých našich formulových setkání. Všem, se kterými jsme probírali formule a motorky, s kým jsme tady i na facebooku diskutovali. Opravdu tohle mě na celém blogování nejvíc baví - když si čtu vaše názory, i když mám třeba názor jiný, a když spolu můžeme probírat různé věci. Není nic lepšího, než když se máte třeba po závodě, kde svěřit s tím, jak se vám líbil či nelíbil (a nejlíp, když nikdo neřeší, kdo komu fandí a proč). Také děkuju všem, co zde i na facebooku komentují - mám z každého komentáře radost a poctivě je všechny čtu, jen bohužel není čas na všechny odpovědět.

Doufám, že sem budete chodit i nadále a budete i dál komentovat. Já se zase budu snažit psát, co nejčastěji to půjde. Na příští rok pro vás navíc připravuju takové překvapení, tak snad to dotáhnu do konce.

Na závěr vám přeji vše nejlepší do nového roku a věřím, že bude ještě lepší než ten letošní.

Mějte se krásně!

Katka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 NickyHayden NickyHayden | Web | 31. prosince 2015 v 19:34 | Reagovat

Prsimtě Kat(e)... :-D
Hlavně piš dál co chceš a kdy chceš. Je paráda, že po éře blogů s horou fotek a strohými informacemi se to všechno konečně láme na mnohem zajímavější formu osobnějších blogů. Tak hlavně udržet správný směr. :-)
Hodně štěstí a důvodů k radosti i v novém roce. ;-)

2 šárka šárka | 31. prosince 2015 v 19:57 | Reagovat

Asi tě zklamu, ale ty vážně jsi všechno možné, jen ne nafrňená, takže ani letos o tobě nikdo písničku nesložil :-D

já doufám, že příští rok budu mít mnohem více času navštěvovat tvůj blog (i celkově opět začít sledovat F1) a zapojovat se do diskuzí :-D ale mám ve škole poslední semestr, tak by to snad mohlo vyjít :-D

3 šárka šárka | Web | 31. prosince 2015 v 20:23 | Reagovat

Jo a někde jsem četla tvůj komentář, že se příští sezónu chceš v Brně zaměřit na Iannoneho,tak to už se vážně těším na tvé úlovky :-D

4 Michal Michal | 31. prosince 2015 v 21:36 | Reagovat

Musím říct že počet fanoušků tvých neoblíbených jezdců, je i pro mě překvapením. Ale Vettel měl asi v době Red Bullu fanoušků dost. A Kimi je prostě má asi tak nějak odjakživa. A každý si nejspíš řekne: Je to Kimi, to přece nejde mu nefandit. Ale samozřejmě mě to potěšilo, zvlášť když máme oba v týmu.

Gutierrez. Já už jsem minule upozorňoval že je najednou mnohem víc vidět na všech akcích Ferrari. Což by mohlo něco naznačovat. Rozhodně ale nechci aby se v budoucnu o Ferrari říkalo že bere platící jezdce. Kdyby to byl jiný tým, asi by ti sponzoři měli nějaký vliv, ale u nás? U nás, kde si můžeme koupit cokoliv na světě a ještě nám zbyde.Jestli ho chtějí v týmu, to je lepší otázka. Hulk je němec, Bottas asi bude chtít být mistr světa. Za předpokladu že k Vettelovi hledáme týmovou nulu, to není až tak nelogické. Pokud se spokojí s tím že vyhraje jen občas, asi šanci mít bude. Měli by ale rozhodovat spíš výsledky, řekl bych že to má ve svých rukou, když se bude snažit u Haas, tak těžko říct. Osobně bych radši jednoho z dvojice Hulk/Rosberg.

Možná to Kimi myslel tak že pořád jen přibývá závodů. Navíc se z něj stal otec, a asi by byl moc rád častěji se svým synem. Nemyslím že to bylo myšleno nějak proti obyčejným lidem. Ono sedět s mechaniky a rozebírat výsledky z CFD asi taky nebude žádná zábava.

Alonso a Renault, nezní to špatně. Přiznám se že bych byl zvědavý na to jak by se jim dařilo.

Před sezonou se toho vždy namluví, ale kdyby to vyšlo... :-D

Předně chci říct že jsem moc rád, že jsi měla tak úspěšný rok a tolik toho zažila. Občas se něčím pochlubit, to není nic špatného. A u tak skromného člověka jako jsi ty, to nikdy nemůže znít hloupě, když napíšeš co se ti podařilo. ;-)  Za ten článek o sbírce fanouškovských věcí se přimlouvám.

Mluvit o Julesovi bude asi ještě nějakou dobu těžké pro každého z nás kdo ho měl rád.

Ono to možná bylo tím že měl a má Tvůj blog úspěch. A to asi spoustě lidí vadí.

Já ale zase chci poděkovat Tobě za tenhle blog. Protože je hrozně fajn, že někam můžu psát své komentáře a rozebírat dění v F1. A rozhodně sem budu chodit i dál.

Ten Nový rok bude lepší, jen když Ferrari a jeden z jeho jezdců vyhrají šampionát.

P.S.No ale zeptat jsem se musel. :-D

5 Honza Honza | E-mail | 1. ledna 2016 v 0:37 | Reagovat

No nazdar kdybych tak věděl co napsat to by byla parada co se tyka dotazniku tak ja už ani nevim jestli jsem tak napsal všecny sve oblibence.Jak na mě pusobi Kimiho prohlašeni jak muže tohle pusobit na člověka ktery pracuje na dohodu a nema narok na dovolenou vubec si muže domyslet každy sám.K Julesovi dobře to o něm napsal michal bude to ještě dlouho těžke a ja rozhodně nezapomenu.Co mě ale mrzí je že vic věci probirate na Facebooku a mi tam nejde psat komentaře jinak tady super.Ja za sebe jsem rad když se něčim poclubiš uděla to radost tyhle stranky super tak nechapu jak někdo muže řict že jsi nafrněna tak Katko prosim piš dal vše co budeš chtit budu rad a budu tady dal čist jak jen to pujde.Ja ti Přeji do nového roku a take všem čtenařum co tady pišou komentaře hodně zdravi štěstí pohody lásky splenych přani a dobrou sezonu same dobre zpravy a všem pěkne članky od Katky :-)

6 šárka šárka | Web | 1. ledna 2016 v 9:21 | Reagovat

Teď to teprve čtu, že se u pilotů dalo hlasovat pro více jmen :-D já ho vyplňovala včera a myslela jsem že jde jen pro jednoho :D ale to je jedno, tento jeden stejně ční nad všechny ostatní :-D

7 Honza Honza | E-mail | 1. ledna 2016 v 10:33 | Reagovat

Ja jsem tenhle članek četl včera přd půlnoci a tu pisničku jsem si nepustil a pustil jsem si ji dnes je to sice dobra a zabavna pisnička ale rozhodně ne o tobě.Ja jsem už parkrat psal v jinych komentářich že hodnotit člověka kterého neznam mi připada minimalně nevhodne.Ja osobně jsem rad za to že jsem tenhle blog našel že tady mužu psát komentáře a číst ty dalši za tohle ti děkuji a taky proto jsem ti chtěl poslat ten dárek protože jen poděkovat ti se mi zdá byt málo.

8 Katka Katka | 1. ledna 2016 v 14:14 | Reagovat

[1]: Já jsem teď konečně spokojená s tím, jakým směrem jsem se dala, takže určitě ten směr budu držet. :-)

A taky přeju krásný nový rok a snad budeme moc slavit spoustu Fernandových úspěchů :-D

[2]: Budu držet palce, ať to konečně vyjde :-)

Já doufám, že nějaké úlovky budou, protože na Iannoneho zrovna štěstí nemám :-D

[4]: A přesně proto Kimimu nefandím :-D

Občas vyhraje? Já se obávám, že by nevyhrál nikdy. Vždyť ho v pohodě porážel i Sutil. I kdyby mělo Ferrari nejlepší auto, tak by podle mě byl rád za pódium. Myslím, že týmovou nulu by mohl lépe vykonávat někdo jiný. Myslím si, že Esteban by dopadl jako Badoer. Ale třeba se za ten rok, co nejezdil, zlepšil a křivdím mu, ale...

Já si taky nemyslím, že to řekl schválně, aby naštval normální lidi. Ale když si vezmeš, že opravdu do konce života nebude muset nic dělat a pak si začne stěžovat, že má "jen" měsíc volna? To mi přijde směšné.

Ono těch věcí zase tolik není, ale hrozně bych se jednou věcí chtěla pochlubit :-D

Já si nemyslím, že tenhle blog je úspěšný. Momentálně je ta návštěvnost hodně malá a proti tomu, kolik lidí sem chodilo dřív, je to opravdu rozdíl. A ani dřív to nebyl nějak výrazně úspěšný blog, vždy tu byly holky, které měly mnohem vyšší návštěvnost. Já se ale vždy snažila blog dělat po svém a především trošku jinak. Tak snad se to dařilo :-)

A děkuju za krásný komentář a nejen tenhle :-)

[5]: S facebookem je to tak, že tam můžu psát z mobilu, takže když třeba jedu autobusem, tak si přečtu něco zajímavého a můžu to hned napsat na facebook. S blogem je to těžší, protože potřebuju notebook.

A také děkuju za komentáře a přeji vše nejlepší do nového roku :-)

9 Elis Elis | 1. ledna 2016 v 20:01 | Reagovat

Já asi zopakuju, co už tady mnozí řekli, ale určitě drž podobu blogu, jaká je teď. Osobně mám nejradši názorové články, protože vím, že od tebe mají hlavu a patu a vždycky se tu rozpoutá zajímavá diskuse a ráda si přečtu i názory ostatních :).
Jsem na tom podobně jako Šárka, kolikrát už zapomínám, že nějaké blogy existují, ale fakt hrozně ráda se sem vracím (proto si ani nemyslím, že je důležité vydávat hodně článků, hlavní je kvalita :).
Jinak děkuju i za to shrnutí sezony, jsem hrozně ráda, že jsem v tobě našla skvělého parťáka, se kterým můžu jezdit na závody a sdílet s ním momenty euforie (ehm...čtvrteční večer v Brně :D). Úplně nejradši vzpomínám letos na Maďarsko (jak to se Šárkou na Renaultech, ale pak i na F1), kam jsme vůbec jet neměly a nakonec jsme se tam vydaly vlastně jen díky Julesovi a právě tenhle závod mi ho bude asi už navždy připomínat :).
Takže do nového roku přeju co nejmíň nafrněných lidí tady a budu se těšit na nové články.

Btw Sbírka věcí, co máš by byl mimochodem super článek a určitě nejde o vychloubání! :D

10 Katka Katka | 1. ledna 2016 v 21:18 | Reagovat

[9]: Jé děkuju za krásný komentář :-)

Já jsem taky ráda, že spolu můžeme jezdit na závody a prožívat to takhle spolu. Asi nezapomenu, jak jsme viděly ty Luisovy statusy a zážitek s Marquezem stál taky za to :D Pořád nechápu, jak to Maďarsko nakonec vyšlo, bylo to všechno tak rychlé. A i kvůli Julesovi na něj asi nezapomenu. Už se těším na letošní závody :-)

Sbírku mám malou, že to budu muset dát dohromady s MotoGP, jinak bych psala o dvou věcech :-D

11 Niki Niki | Web | 2. ledna 2016 v 10:27 | Reagovat

Na výsledky dotazníku jsem zvědavá, mě tyhle věci vždycky hrozně zajímají :-D I když tuším, že ti, kterým fandím (až na jednoho) budou spíš na spodních místech.

Nečetla jsem, ale údajně Minttu ve svém blogu napsala, že v létě už bude o Kimim mluvit jako o svém manželovi. Takže asi na jaře / v létě bude svatba. Ten rozvod Jensona a Jessicy mě teda hodně překvapil, stejně jako tobě, i mě vždycky přišlo, že oni jsou prostě skvělý pár a budou spolu napořád.

To, co řekl Kimi, čtu teď až prvně u tebe. Bůh ví, jak to bylo, jestli to třeba nebylo vytržené z kontextu nebo tak něco. I kdyby, tak to je jeho věc, jeho názor. Ať si říká, co chce :-D

K Estebanovi se radši moc vyjadřovat nebudu, protože bych se ho stejně jenom zastávala :-D Vypadá to, že jsem jediná, kdo mu fandí :-D Já mu věřím, tuším v něm skrytý potenciál, tak snad se ještě předvede. Hrozně se ale bojím Haasu. Toho, že ten tým nebude ostatním stačit, bude jezdit na konci pole a o Estebanovi se zase bude mluvit jako o jezdci, který nic neumí, je tam do počtu atd.. :-?

To jsi další, kdo měl spokojený rok a komu se splnila některá přání :-) To je super, že se ti tak dařilo. Já to u sebe psala taky, rok 2015 byl, co se zážitků, výletů, závodů atd., týče fakt super. To Brno nám fakt vyšlo výborně. Věřím, že letos to bude ještě lepší :-) A nemyslím si, že by to bylo vychloubání. Taky jsem chvilku váhala, co do shrnutí roku 2015 k sobě na blogu napsat a co ne, protože jsem nechtěla až tak zveřejňovat své soukromí. Ale napsat, kde člověk byl, nebo se s něčím pochlubit, proč ne. Já v tom nevidím žádný problém :-)

A také ti přeji vše nejlepší do nového roku :-)

12 Katka Katka | 2. ledna 2016 v 18:46 | Reagovat

[11]: To bych ani neřekla, naopak mě pořadí dost překvapuje a třeba to, že opravdu většině fandí víc než jeden člověk :-D

No uvidíme, jak mu to půjde. Asi bude spíš záležet na porovnání s Romainem.

Ono spíš když má někdo třeba špatný rok a pak si čte, jak si někdo jiný plní přání, tak mu to může přijít líto.

Taky přeju vše nejlepší do nového roku :-)

13 Honza Honza | E-mail | 2. ledna 2016 v 20:08 | Reagovat

[9]:Krasně a pravdivě o tom blogu napsáno s tim souhlasim také se mi libi tak jak je.Ja osobně si  toho co Katka děla velice važim.Když jsem poprve tenhle blog našel a nevěděl si rady jak napsat komentář tak jsem napsal Katce na E-mail ale nepočital jsem že mi Katka odpovi a ona mě mile překvapila ja jsem nikdy nebyl na komunikaci přes internet protože mi připadlo že je to nepřirozene když s někym nekomunikuji osobně ja o F1 vždy vykladal svemu kamaradovi a ještě i tedˇto někdy dělam ale jeho to moc nezajma a tvaři se jako že mě posloucha ale je vidět že ho tim spiš obtěžuji zato tady je mi lip nikdy by mě nenapadlo že to bude takhle lepši. :-) Ja jsem letos take uvažoval o tom Madˇarsku ale než jsem zjistil jak to je přesně s těmi zajezdy tak už bylo pozdě.

[12]: Segra v loni take byla v Londýně v době ky ja ležel v nemocnici a nikterak mi to lito nebylo vlastně segra tam už byla dvakrat a jednou je někde vzali policajti za to že stopuji na dálnici ale nejsem si jistý jestli to bylo zrovna v Londýně ale tušim že zrovna tam cestovali stopem a stanovali kde se dalo a i když jsem to město viděl jen na fotkach jak je tam krasně tak mi to lito nebylo tak klidně piš kde si byla a co jsi si splnila rád si to přečtu. :-)

14 NickyHayden NickyHayden | Web | 2. ledna 2016 v 21:04 | Reagovat

[12]: Já můžu třeba říct, že jsem měla rok totálně na nic (a to je ještě slušně řečeno :D ), jediné pozitivní na něm bylo to, že jsem dokončila školu, o Silvestru kolem mě všichni juchali, jak parádní to byl rok, no tak jsem měla za všechny radost, že aspoň oni se mají dobře a daří se jim. Že já jsem na tom přesně opačně, to je můj problém. :-D Takže se klidně chlub, dobrých zpráv není nikdy dost. :-)

15 Honza Honza | E-mail | 2. ledna 2016 v 22:19 | Reagovat

[14]:No ja nevim na co tady ty komentaře pišu když kde kdo napiše co ja mam na jazyku a ješte lip naž ja. Vidim že mi stači vyplajznout jazyk a každy si to přečte :-D

16 šárka šárka | 3. ledna 2016 v 22:29 | Reagovat

[14]: co já bych za to dala dokončit školu, máš se dobře a ani o tom nevíš

17 Katka Katka | 4. ledna 2016 v 12:42 | Reagovat

Tak já se teda budu chlubit :-D

[16]: Já nebudu mluvit za Nicky, ale ty pracovní povinnosti taky nejsou žádný med. Když nebudu mluvit o tom, jak těžké je dnes bez známostí nějakou práci najít, tak třeba já jsem kolikrát v práci od rána do večera, hodně času trávím na hotelech, dovolené mám 4 týdny a to si ještě nemůžu vybírat, kdy si ji vezmu. Nestěžuju si, ale někdy si říkám, že bych se do té školy tak ráda vrátila. Takže je sice hezký tu školu mít, ale neznamentá to, že se člověk má díky tomu dobře.

18 šárka šárka | 4. ledna 2016 v 15:53 | Reagovat

[17]: předpokládám, že práce taky nebude žádná zábava.Ale prostě je k životu potřeba a alespoň se dokážeš uživit. A máš to super, že jsi alespoň něco našla, chci vidět sebe

19 Honza Honza | E-mail | 5. ledna 2016 v 0:50 | Reagovat

[17]:No tak o tom ja bych mohl vypravět ja už toho vystřidal taky bych mněnil za školu.Sehnat praci to je fakt problem to je jen dokud mame zakazku třeba jen na pul roku a když už to bylo na delši dobu tak to zas vytunelovali a potrestali vyhazovem všechny zaměstnance to už jsem zažil dvakrat.Napřiklad ze skrachovalé kečuparny jsem dodnes nedostal výpovědˇna uředě mi řekli nezodpovědnost zaměstnavatele jo a bacha na kečup jsou v něm mouchy ale to nepoznaš to se rozvaří dělali jsme pikantni a lagodny ale nejlip bylo na šrotišti to jsme dělali likvidace autobusu nakladnich a osobnich automobilu nakladnich a osobnich vagonu likvidace přimo na nadraži v terenu demolice skrachovalých podniku zrovna tu kečuparnu kde jsem předtim pracoval demolice ruznych oběktu mazutovych nadrži trafostanice atd.to jsem měl nejradši to byla práce v zimě v létě na babetě je to se mi zas něco povedlo chtěl jsem napsat v zimě v létě venku a u firmy co umime to zk....me. :-D Auta jsme měli rozdelené na tuzemská,zahraniční a moc zahraniční ( rozsekané smrťaky plne krve a v létě pořadně smradlave tam i hlisty lezly).A vagony plné jehel od feťaku a hajzlik tam mivali bezdomovci ale byly i vagony ve kterych se přepravovalo obilí to jsem pak přinesl domu slepicim no sem tam nějaký ten šroubek a matička ale slipky si po probraly.Tak zase zitra až přijdu z práce tak sem hodim oko.

20 Honza Honza | E-mail | 5. ledna 2016 v 1:08 | Reagovat

[17]:A je je zase mě to bere vezmu ja si majzlík a rozbiju hajzlík :-D Tak to je konec.

21 Katka Katka | 5. ledna 2016 v 9:21 | Reagovat

[18]: Taky jsem hledala několik měsíců a až když jsem začala propadat zoufalství, že si nikdy nic nenajdu, tak to vyšlo :-D Já tím spíš chtěla říct, že mít školu není všechno a kolikrát se mají lépe ti, co mají vystudovanou jen střední nebo mají jen učňák. Já bych třeba vysokou i obětovala za jiné věci.

22 šárka šárka | 5. ledna 2016 v 9:39 | Reagovat

[21]: jo tak, ale pro mě by spíš neudělat školu bylo jako takové osobní selhání. nemyslím, že při hledání práce mi to pomůže. ale hodně by mě to vzalo, že to nevyšlo i když jsem pro to udělala všechno.

23 Honza Honza | E-mail | 5. ledna 2016 v 10:00 | Reagovat

[21]:Tak to jsme ns tom stejně ja take už kolikrát propadal zoufalství a stou školou ja myslim že v dnešni době to při hledáni prace vyjde na stejno i sousedka ktera je studovana byla dlouho bez práce.

24 Katka Katka | 5. ledna 2016 v 10:24 | Reagovat

[19]: Bohužel tu do víkendu asi moc článků nebude, respektive žádný...

[22]: Já to chápu, ale třeba kamarádka se mnou chodila na školu až do bakaláře, pak ještě pár let zkoušela dodělat matiku a nic. Ale nakonec má skvělou práci, placenou lépe než já s VŠ a má se dobře. Mně škola v konečném důsledku pomohla, tam kde jsem bych bez ní být nemohla. Na druhou stranu na některých pohovorech mi prakticky vyčítali, že tu vysokou mám.

25 Michal Michal | 5. ledna 2016 v 10:39 | Reagovat

[21]: Nejlépe se mají ti, co pracují u nějakého týmu v F1. :-D  :-D

26 Honza Honza | E-mail | 5. ledna 2016 v 11:13 | Reagovat

[25]:No sláva konečně to někdo napsal.

27 Katka Katka | 5. ledna 2016 v 11:51 | Reagovat

[25]: Podle toho jakého :-D

28 šárka šárka | 5. ledna 2016 v 17:08 | Reagovat

[25]: mě by stačilo i gp2 nebo gp3 :-D

29 Lilli Lilli | 5. ledna 2016 v 20:35 | Reagovat

[27]: A aký by sa ti nepáčil? :-D  :-D

30 Honza Honza | E-mail | 6. ledna 2016 v 0:13 | Reagovat

To ja bych tam klidně běhal se smetákem :-D

31 Katka Katka | 6. ledna 2016 v 9:00 | Reagovat

[29]: Ferrari! :-D Měla bych osobní problém pracovat pro dobro Vettela a Kimiho :-D

32 Honza Honza | E-mail | 6. ledna 2016 v 9:13 | Reagovat

[31]:Ja bych do Ferrari šel pracovat ale to by tam musel byt třeba Daniel a Fernando :-D

33 Lilli Lilli | 6. ledna 2016 v 11:33 | Reagovat

[31]: Myslela som si. :-D  :-D

34 Michal Michal | 6. ledna 2016 v 20:37 | Reagovat

[31]: Ferrari se přece neodmítá. :-D  I když je pravda že kdyby k nám někdy nedej bože přestoupil Hamilton, a já mu měl dělat závodního inženýra. Taky by to asi nešlo. :-D

35 Honza Honza | E-mail | 6. ledna 2016 v 23:54 | Reagovat

[34 Tak to bych radši Hamiltona než tu dvojci co tam jezdi teď :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama