Komentáře

1 Michal Michal | 20. ledna 2018 v 22:24 | Reagovat

Tyhle články mám rád. :-D  Pochopitelně jsem si nejdříve přečetl kategorii Vůbec nefandím, kde jsou moji největší oblíbenci. :-D

Ale od začátku. U Fernanda je to jasné. Ten tu prostě vždy bude jako číslo jedna. A chápu i toho Hamiltona, i když já ho rozhodně rád nemám.
Pokud jde o Verstappena tak, není zač. :-D   My ho opravdu nepotřebujeme, a vážně, vážně ho nemáme rádi.

Z toho středu zmíním jen Leclerca a Ericssona. Nejspíš je jasné koho mám radši. Podle mě bude Leclerc když ne lepší, tak minimálně zcela vyrovnaným soupeřem pro Markuse. Nemá sice zkušenosti z F1, ale má talent. A má kolem sebe něco, takového jako faktor X. No uvidíme.

O Hulkovi, jsem zde psal už několikrát. Mám ho rád. A Kimi je prostě Kimi. Navíc si pořád myslím, že s dobrým vozem, je schopen předvést velké věci.

Vettel je hrozně zvláštní případ. U Red Bullu jsem ho absolutně nesnášel. Ale pak přišel k nám. A začal makat, tvrdě dře. A velmi rychle se s Ferrari žil. Myslím, že je u nás spokojený. A především, on hrozně moc chce. Občas to třeba nedopadne (Baku) ale na něm je vidět, že mu to není jedno. Nenechá si na trati nic líbit. A tady se ho musím zastat. Když něco takového udělá Hamilton, je to hrozně "cool" Když to udělá Vettel je to špatně. Možná to souvisí s tím, že je v lidech ta představa, že jsou Němci všeobecně takový bez emocí. A Vettel svým chováním tuhle představu nabourává. Ale i to svědčí o tom, jak moc je hladový po úspěchu.

2 Kiki Kiki | 17. února 2018 v 22:12 | Reagovat

Ty dobre vieš komu stále fandím, Katka.
Budem fandiť Charlesovi Leclercovi.
Dúfam, že sa mu bude dariť, ukáže svoj talent, ktorý svoj nemohol jeho mentor z tímu Manor/Marussia.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.