Ankety

ANKETA: Nejhezčí vůz sezony 2017

26. února 2017 v 21:37 | Katka
Konečně se začalo ve světě Formule 1 něco dít. Tento týden byla představena všechna auta a já musím říct, že se mi celkově většina líbí. Tady je rozdělím do třech skupin - líbí, neutrál, nelíbí. V anketě pak můžete hlasovat, které auto se líbí vám.

Líbí

Sauber


Sauber nám své auto představil jako první a líbilo se mi hodně. Místo žluté je bílá a nemůžu říct, že by to vozu neprospělo. Kadopádně - a to se týká i ostatních - takhle nasvícené vypadá hezky snad každé auto, takže uvidíme, jak bude vypadat na trati. Zatím se mi ale líbí. A jen taková poznámka. Začnou nám testy a těch se pro zranění nezúčastní Pascal Wehrlein. Nahradí ho Antonio Giovinazzi.

Miss Španělska

10. května 2015 v 18:22 | Katka
Jelikož je v Barceloně hned několik přítelkyň/manželek, tak bych mohla po hodně dlouhé době udělat anketu Miss. Takže tady je... Usmívající se

Vivian

Vyhodnocení: Pár roku

2. ledna 2015 v 13:53 | Katka
Letos jsme měli jen jednu anketu a tou byl pár roku. Celkem přišlo více jak 100 hlasů, což je pěkné číslo. Anketu vyhrál pár, který už přitom nyní není. Fernando se podle všeho s Dašou rozešel. Mimochodem tento pár vyhrál anketu i loni a to před Jensonem a Jessicou a Romainem s Marion. Hlas dostal každý pár s vyjímkou Pastora a Gabrielly, což je myslím škoda, protože podle mě tvoří krásný pár. Docela překvapivé je, že u vás moc neboduje Adrian Sutil s Jennifer, ti obdrželi jen jeden hlas stejně jako Sergio Perez a jeho přítelkyně Andrea a Nico Hülkenberg s Laurou. Celkově je tam ale pár překvapivých výsledků. Ale teď už pojďme na to.

1. Fernando a Daša

Pár roku

10. prosince 2014 v 20:16 | Katka
Každým rokem sem přidávám různé ankety. Letos jsem jako loni od začátku sezony poctivě ukládala fotky, které by se mi do anket mohly hodit, ale bohužel se mi v průběhu roku rozbil notebook a tak je po fotkách. S pracovním notebookem je dělání takových anket na strašně dlouho a tak tu letos asi skoro nebudou. Udělala jsem alespoň anketu Pár roku a je možné, že to bude jediná letošní anketa, ale uvidíme.
Do ankety můžete hlasovat do konce roku. Snažila jsem se dát fotky z letoška, ale třeba u Vettela s Hannou je nemožné nějakou novou fotku najít, takže je tam jedna docela stará.


Esteban a Paola


Miss Číny

21. dubna 2014 v 17:05 | Katka
Jelikož je dneska volné pondělí, tak jsem si pro vás připravila anketu miss. Mohlo by to být zajímavé, protože je tam oblíbená Jessica, Fernandova Daša a také přítelkyně Kimiho Minttu. A nejen ony. Vybrala jsem vždy jednu fotku, pokud jich chcete vidět víc, tak si je můžete prohlédnout v galerii zde, kde máte i jména holek.

Daša

Kdo příští sezonu pojede za Ferrari?

31. srpna 2013 v 19:40 | Katka
Kdo myslíte, že bude příští sezonu jezdit za Ferrari? Tenhle týden se objevila zaručená informace, že Kimi Räikkönen podepsal smlouvu právě s Ferrari. Přinesl to korespondent CNN. Jen asi den předtím Domenicali tvrdil, že na rozhodnutí rozhodně nespěchají a udělají ho ve správný čas. Nejraději by prý byli, kdyby za ně i dál jezdil Felipe Massa, kterého tam mají rádi a je oddaný Ferrari. Na druhou stranu Domenicali přiznal, že od Massy teď potřebují výsledky. Kdo by případně mohl kromě Kimiho nahradit Massu? Mluví se především o Hülkenbergovi a di Restovi. Šanci by možná mohl mít i Jules Bianchi, ale Ferrari prý chce, aby nejdřív odjel sezonu za tým ve středu pole a až pak přestoupil do týmu z Maranella. Jak to podle vás bude příští sezonu vypadat?

Kdo bude letošním šampionem?

7. března 2013 v 19:25 | Katka
Musím říct, že kvůli školním povinnostem jsem neměla moc času nějak důkladněji sledovat testy. Co jsem se ale dočetla, tak za největšího favorita je považován Red Bull (jak jinak?). Hodně dobře je na tom podle všeho i McLaren. Ferrari si chválí, že jsou na tom mnohem lépe než loni, i když přiznávají, že na nejlepší ještě něco ztrácí. Alonso prý bude silnější než v příští sezoně a já jsem zvědavá, jestli je možné, že by zopakoval loňskou sezonu. Prý je na tom také hodně dobře Lotus a Vettel favorizuje i Mercedes v čele s Hamiltonem. Kdo bude slavit titul podle vás?
Mimochodem v anketě o nejhezčí monopost u vás na celé čáře zvítězil vůz Ferrari, za ním s velkým odstupem Lotus a Red Bull.

Nejkrásnější vůz roku

23. února 2013 v 21:22 | Katka
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych sem dala tuhle anketu. Můžete si zvolit, jaký vůz se vám líbí nejvíc.

Lotus

Nejkrásnější pilot roku

1. ledna 2013 v 21:18 | Katka
A máme tu výsledky poslední ankety. Do téhle ankety jste poslali nejvíc hlasů ze všech anket a výsledek byl víc než jasný. Fernando Alonso ovládl i další anketu a vyhrál všude, kde mohl a vždy s velkým náskokem. Hlas tady dostali všichni piloti.

1. Fernando Alonso

Pár roku 2012

1. ledna 2013 v 17:07 | Katka
Tady jsou pro mě výsledky opravdu překvapivé. Po celou sezonu porážela v anketách Jessica Dašu a tady Daša s Fernandem od začátku vedli a náskok mají více než slušný. Navíc tu je dost vysoko i Mark s Ann. Pro představu jsem vám sem napsala i počet hlasů.

1. Daša a Fernando 64 hlasů

Nejsympatičtější týmová dvojice

1. ledna 2013 v 16:07 | Katka
Tady bylo prakticky od začátku jasné, kdo vyhraje. Felipe s Fernandem od začátku vedli a náskok postupně narůstal. Od druhého RB je dělilo 41 bodů...

1. Ferrari

Vítězství roku 2012

1. ledna 2013 v 15:29 | Katka
V této anketě jste zvolili nejkrásnějším vítězstvím roku domácí vítězství Fernanda. Tohle vítězství zvítězilo s obrovským náskokem 31 bodů.

1. Fernando Alonso - VC Evropy

Nejoblíbenější testovací piloti roku

1. ledna 2013 v 14:53 | Katka
1. Jerome d´Ambrosio

Miss 2012

6. prosince 2012 v 18:58 | Katka
Celou sezonu (až na Monako) jste si mohli zvolit Miss závodu a teď je tu takové malé vyhodnocení. V Brazílii vyhrála Daša. Skoro po celou sezonu vyhrávala jen Jessica, až na konci sezony v Abu Dhabi jí dokázala porazit Gabriela. Kromě Gabriely a Jess, vyhrála jednou i Catherine a Jeromeho Natalie, dvakrát pak vyhrála Daša.

Nejkrásnější pilot 2012

1. prosince 2012 v 11:22 | Katka
A máme tu letošní poslední anketu. Do všech anket můžete hlasovat do konce roku a v lednu bude vyhodnocení. Jinak bych ráda poděkovala Michelino za pomoc s výběrem některých fotek.
V této anketě prosím hlasujte pro toho, kdo se vám nejvíce líbí a neberte v potaz jestli danému jezdci fandíte či nikoliv, protože takovou anketu jsme tu už měli.

Fernando Alonso

Nejkrásnější vítězství roku 2012

30. listopadu 2012 v 17:30 | Kat
V této anketě můžete dát hlas tomu, na jehož vítězství nejvíce vzpomínáte, které se vám nejvíc líbilo. Nejde o hodnocení závodu jako takového, ale o to které vítězství pro vás bylo nejlepší a nemusí to být jen kvůli skvělému výkonu jezdce. Já například budu hlasovat pro Alonsovo vítězství ve Valencii, protože to pro mě jako fanouška Fernanda bylo nezapomenutelné.
Na některé fotky můžete kliknout a můžete si tak prohlédnout fotky z vítězství daného jezdce.

Austrálie - Jenson Button

Nejoblíbenější testovací pilot 2012

29. listopadu 2012 v 17:15 | Katka
Kterého z testovacích pilotů máte nejradši?

Sebastian Buemi

Pár roku 2012

28. listopadu 2012 v 13:31 | Katka
V této anketě si můžete zvolit pár roku. Ne každý pár se ale do této ankety dostal. Podmínkou bylo, aby se společně letos objevili na závodě nebo jiné akci a tak tu budete marně hledat třeba Kimiho s Jenni. Také tu nebude Nico H. s Laurou, která sice na závodě letos byla, ale bohužel nejsou žádné společné fotky.


Nico a Vivian

Nejsympatičtější týmová dvojice 2012

27. listopadu 2012 v 13:55 | Katka
První anketa je tu, zítra se můžete těšit na další. Jaká jezdecká dvojice je vám nejsympatičtější?

Ferrari - Fernando a Felipe

Miss Brazílie

26. listopadu 2012 v 14:13 | Katka
Miss USA se stala Jess. Dnes tu máte na výběr Dašu, Rafaelu a Hannu, tak hlasujte. Hlasování ukončím za týden. Od zítra sem budu přidávat další ankety, letos jich tolik jako loni nebude, ale snad to nebude vadit :)


Daša

Miss USA

19. listopadu 2012 v 19:45 | Katka
V Abu Dhabi se konečně zrodilo nějaké to překvapení a Jess nevyhrála. Miss Abu Dhabi jste si zvolili Gabrielu. V USA byla i Vettelova Hanna a poprvé se tak dostala do této ankety.

Jess

Miss Abu Dhabi

5. listopadu 2012 v 19:02 | Katka
Miss Indie se stala Jessica. Jess byla i v Abu Dhabi, kde má ale o něco více konkurentek, dokáže jí některá porazit?

Laura

Miss Indie

29. října 2012 v 19:24 | Katka
Miss Koreje se stala s velkým náskokem Jessica. Jess byla Jensona podpořit i v Indii a tak pro ní můžete hlasovat opět.


Pavarna

Miss Koreje

14. října 2012 v 20:36 | Katka
Miss Japonska se stala Jess. Teď tu máme souboj mezi Dašou a Jess. Které dáte svůj hlas?

Daša

Miss Japonska

8. října 2012 v 18:41 | Katka
S přehledem se Miss Singapuru stává Jess. Na začátku víkendu to vypadalo na duel mezi Jessicou a Dašou, ale nakonec tu máme i Yu, která už zase randí s Kamujem. Na fotce je ta úplně vpravo.

Yu

Miss Singapuru

24. září 2012 v 18:17 | Katka
V Itálii vás zaujala Pudinkova Natalie. Teď můžete hlasovat pro Miss Singapuru..

Jessica

Nejoblíbenějším pilotem roku se stává....

19. září 2012 v 18:34 | Katka
Od začátku sezony jste mohli hlasovat pro vašeho nejoblíbenějšího jezdce. Nejprve se hlasovalo v rámci týmů a pak si to vítězové týmového duelu rozdali v několika kolech mezi sebou. Z nich vzešla trojice nejoblíbenějších pilotů a tady jsou výsledky.

Nejoblíbenější pilot roku - FINÁLE

12. září 2012 v 13:22 | Katka
A konečně tu máme finále Nejoblíbenějšího pilota roku. Do finále se dostali Fernando s Jensonem, pro které budete moc hlasovat do příští středy.

Fernando Alonso

Miss Itálie

10. září 2012 v 17:36 | Katka
Miss Belgie se stala Jess. V Itálii se nám neukázala a tak mají ostatní holky šanci.

Jemma (přítelkyně Daniela)

Miss Belgie

3. září 2012 v 14:27 | Katka
Miss Maďarska se s velkým náskokem stala Jess, která byla na závodě i v Belgii a má tak velkou šanci připsat si další vítězství. Poté co vyhrál v Belgii Jenson, mohli by slavit double :D


Corinna

Finálová dvojice nejoblíbenějších pilotů

29. srpna 2012 v 20:36 | Katka
Máme tu finálovou dvojici nejoblíbenějších pilotů letošního roku. Bylo to velmi těsné, ale postoupili Button s Alonsem. Všichni tři skončili v plusu, nelekejte se těch nízkých čísel, je to rozdíl mezi fanoušky a nefanoušky. Finále bude brzy.

Jenson +11
Alonso +9
Mark +8

Nejoblíbenější pilot: Mark

22. srpna 2012 v 17:29 | Katka
Dostane se Mark až do finále? Porazil už Vettela či Sennu.


Nejoblíbenější pilot: Jenson

22. srpna 2012 v 17:25 | Katka
Fandíte Jensonovi? Dejte mu svůj hlas a pošlete ho do finále.

Nejoblíbenější pilot: Fernando

22. srpna 2012 v 17:23 | Katka
V souboji Button - Räikkönen zvítězil o deset hlasů Button. Jenson tak dostal nejvíc hlasů ze všech, o hlas méňě Alonso a jako třetí postoupil Webber. Máme tedy tři postupujících a z nich se do finále dostanou dva. Jak to bude pokračovat? Budete pro každého z trojice hlasovat, zda mu fandíte či nikoliv. Pak se udělá rozdíl a dál půjdou dva s nejvíce hlasy. Jako první je postupující z prvního duelu Alonso.

Nejoblíbenější pilot: Jenson versus Kimi

15. srpna 2012 v 19:07 | Katka
V minulém souboji porazil Mark Bruna. Pro mě osobně je to překvapení, myslela jsem, že ho Bruno v pohodě porazí, ale to jsem si ostatně myslela i o Markově souboji s Vettelem...
Nyní je na řadě asi nejzajímavější duel, alespoň podle mě. Utká se v něm Jenson a Kimi. Řekla bych, že u mě na blogu je právě Jenson společně s Fernandem nejoblíbenější, alespoň co můžu soudit z komentářů či statistik. Jenže Kimi není jednoduchý soupeř a vždy získává v anketách spousty hlasů. Je ale u vás oblíbenější než Jenson?

Jenson

Nejoblíbenější pilot: Bruno versus Mark

8. srpna 2012 v 18:31 | Katka
V duelu Glock-Alonso s velkou převahou zvítězil Fernando. Máme tu druhou dvojici. Bruno nebo Mark?

Bruno

Nejoblíbenější pilot: Fernando versus Timo

1. srpna 2012 v 12:25 | Katka
A máme tu další kolo ankety o Nejoblíbenějšího pilota. Jako první se nám utká dvojice Alonso - Glock. Koho máte radši?


Fernando


Miss Maďarska

30. července 2012 v 13:58 | Katka
Na minulém závodě chyběla Jess, ale nahradila jí Daša, která s přehledem vyhrála. Teď tu máme jak Jess tak Dašu, hlasujte pro Miss Maďarska. Všechny fotky holek z Maďarska si můžete prohlédnout v galerii zde.

Jessica

Nejoblíbenější pilot - info

25. července 2012 v 18:48 | Katka
Svými hlasy jste rozhodli o postupu Tima Glocka, tím pádem tu máme nejlepší šestici. Nejvíce hlasů získal Fernando Alonso, kterého následoval Senna, Räikkönen, Button, Glock a Webber, který dostal nejméně hlasů. Dvojice náhodně utvořil počítač, takže stížnosti směřujte na něj :D Opět jsem rozdělila postupující na skupinu těch s nejvíce a těch s nejméně hlasy. V každé dvojici je jeden ze skupiny těch s více a jeden z té s méně hlasy. Hlasování začne příští týden ve středu. Jak bude vypadat další kolo ještě nevím, mám pár variant, ale ještě jsem se nerozhodla.

ALONSOGLOCK
SENNAWEBBER
RAIKKONENBUTTON

Miss - Německa

23. července 2012 v 17:13 | Katka
Miss Velké Británie se stala Jess. V Německu nebyla, takže by to mohl být zajímavý souboj. Poprvé se nám představila Daša a já jsem zvědavá, kolik dostane hlasů a jestli v budoucnu třeba neohrozí Jessicu.

Daša

Nejoblíbenější pilot: Timo versus Pedro

18. července 2012 v 11:26 | Kat
V minulém duelu zvítězil Fernando a zatím od vás dostal nejvíce hlasů. V dalším kole se tak určitě nepotká s Brunem. Je také jasné, že nebudeme mít dvojici Webber-Button. Kimi je zatím třetí a bude záležet na vašich hlasech, kam pošlete vítěze tohoto duelu. Opět se střetne trojka s největším počtem hlasů s trojkou, co dostala hlasů méně. Počítač je náhodně rozdělí do dvojic. To vše příští středu.

Timo

Nejoblíbenější pilot: Fernando versus Daniel

12. července 2012 v 17:42 | Kat
Fernando

Miss Velké Británie

9. července 2012 v 17:25 | Kat
Miss Valencie se stala s velkým náskokem Jess, nyní můžete hlasovat pro britskou miss. Pro více fotek stačí kliknout sem.

Jess

Nejoblíbenější pilot: Kimi versus Nico R.

4. července 2012 v 18:06 | Kat
Kimi

Nejoblíbenější pilot: Jenson versus Vitalij

27. června 2012 v 18:23 | Kat
Jenson

Miss Valencie

25. června 2012 v 17:53 | Kat
Miss Kanady se stala Jess, pro kterou můžete hlasovat i teď. Pro více fotek holek stačí kliknout sem.

Jessica

Dočkáme se ve Valencii osmého vítěze?

21. června 2012 v 17:33 | Kat
Sedm závodů a sedm různých vítězů. Bude to pokračovat i dále? Můžete hlasovat v anketě pod článkem. Kdo by podle vás mohl vyhrát? Zatím se to podařilo dvojici z McLarenu a Red Bullu, Alonsovi, Maldonadovi a Rosbergovi. Již čtyřikrát jsme mohli na bedně vidět některého z pilotů Lotusu a je jasné, že pokud bychom se dočkali osmého vítěze, tak by to mohlo být právě z bývalého Renaultu. O umu Kimiho Räikkönena tu asi diskuze vést nemusíme, právě on by mohl být tím osmým vítězem, ale nesmíme zapomínat na jeho týmového kolegu Grosjeana, který ukazuje, že v týmu nehodlá hrát druhé housle. Dobrou formu má i Mercedes. Schumacher měl letos dost smůli a třeba právě ve Valencii jí prolomí. Nesmíme zapomínat ani na Felipeho Massu, který by se o vítězství také mohl poprat. Perez letos také zajel dobré závody.

Nejoblíbenější pilot: Mark versus Nico

20. června 2012 v 7:43 | Kat
V prvním souboji vyhrál bez problémů Bruno. Teď je tu další dvojice - Mark Webber a Nico Hülkenberg.

Nejoblíbenější pilot: Bruno versus Sergio

13. června 2012 v 8:53 | Kat
A máme kompletní 12 jezdců, která postoupila do dalšího kola o Nejoblíbenějšího pilota letošního roku. Jako poslední se tam dostal Timo Glock. Nejvíce hlasů měl Alonso a Räikkönen a největším překvapením je vyřazení Vettela (ne že by mě to nepotěšilo :D ). Co bude dál? Piloty jsem rozdělila do dvou skupin podle počtu bodů a náhodným výběrem v počítači jsem vytvořila dvojice jezdců, kteří spolu budou bojovat o další postup. Tady se můžete kouknout, jak jednotlivé dvojice vypadají. Jako první jsem vybrala souboj Bruna a Sergia.

GLOCKDE LA ROSA
SENNAPEREZ
WEBBERHULKENBERG
BUTTONPETROV
RAIKKONENROSBERG
ALONSORICCIARDO

Miss Kanady

11. června 2012 v 11:47 | Kat
Miss Monaka jsem nedělala, protože už se mi nechtěli dohledávat fotky, takže poslední byla Miss Španělska a tou se stala Jess. Teď už můžete hlasovat pro Miss Kanady.
 
 

Reklama


Rubriky