Blog

MotoGP Brno

6. srpna 2014 v 12:53 | Katka
Rok se s rokem sešel a tak se nám zase blíží závod MotoGP v Brně a letos se pojede už možná naposledy.

Já tam opět jedu a tak jsem se vás chtěla zeptat, zda někdo nejede taky, protože jsem se o tom po loňském závodě s někým bavila. Takže pokud jedete, tak klidně napište ;-) A pokud váháte, tak neváhejte a jeďte, vážně to stojí za to!

F1 vzhůru nohama

24. července 2014 v 9:40 | Katka
Nevím, jak vy, ale já mám pocit, že je letošní Formule 1 plná překvapení. Některé možná ne tak velké a jiné se dají skoro nazvat senzací.

Už před začátkem sezony jsem psala, že bude zajímavé sledovat souboje uvnitř týmu a to myslím, že se splnilo beze zbytku. Právě rozdíly mezi týmovými dvojicemi jsou největším překvapením sezony.

Překvapením ve špatném slova smyslu je určitě Kimi Räikkönen. Vždyť si stačí přečíst prognózy odborníků před sezonou a také názory fanoušků. Ti extrémní předvídali, že Alonso bude Finem rozdrcen, nebude mít šanci a z Ferrari se sklopenou hlavou odejde. Mírnější předpovědi říkali, že bude Kimi vyrovnaným soupeřem a že s ním bude mít Alonso plné ruce práce. Samozřejmě byly i hlasy, že Alonso bude lepší, ale nikdo asi nečekal, že rozdíl bude takový.

V současné době není v žádné jiné týmové dvojici tak velký rozdíl. Räikkönen na Alonsa ztrácí 78 bodů! To znamená, že i kdyby Kimi v následujících třech závodech vyhrál a Alonso nebodoval, pořád bude za svým španělským kolegou.

Proč se dívám na F1?

8. července 2014 v 9:02 | Katka
Formuli 1 klesá počet fanoušků. Čím dál méně lidí usedá v neděli k obrazovkám a sleduje královnu motosportu. Čím to je? Názory se různí. Hlavní otázka je, co vlastně fanoušci chtějí. A i tady se budou názory rozcházet. Co fanoušek, to jiný názor. Každý chce něco jiného a formule 1, se kterou by byl spokojen každý, tu prostě nikdy nebude. Vždy bude mít své zastánce a své odpůrce.
Před pár lety si fanoušci "vydupali" více předjíždění. Právě po tom volali. Přišly tak systémy KERS a DRS. Jenže ani to se jim nelíbilo. Předjíždí se teď zase až moc. Ani fanoušek zkrátka někdy neví, co chce a ne vždy je to, co chce, správné, ale to pochopí, až když to nastane.
Setkala jsem se s názorem, že mladé lidi F1 nebaví a otázkou, čím to je. Právě to mě donutilo zamyslet se, proč vlastně na F1 koukám já a co bych uvítala.

O závodu a F1

7. dubna 2014 v 19:18 | Katka
Asi jste si všimli, že jsem docela dost ignorovala tenhle závodní víkend. Dobře, tak jsem ho ignorovala úplně. Ségru letos čeká maturita a tak má věčně zabraný notebook, takže se dostanu na internet hlavně z mobilu a to se články nepíšou zrovna nejlíp (asi dva už jsem tak ale jednou napsala).

Tak teď napíšu pár vět k závodu i dění v F1.
Nejprve závod. Nevím jak vy, ale já už si nepamatuju na přímý souboj o první místo. Vettel loni vyhrával buď stylem start-cíl nebo to vyhrál díky strategii a tak vlastně vůbec nebojoval. Souboj Rosberga s Hamiltonem tak byl v tomto směru opravdu výjimečný a navíc šlo o týmové kolegy, což se poslední léta taky zrovna moc nevidělo (jen si vzpomeňme na tuhle dvojku loni v Malajsii). A těch týmových soubojů tam bylo několik a zajímavá byla třeba dvojička Ricciardo - Vettel. Danielovi se povedla už kvalifikace, když skončil třetí, jenže z Malajsie si vezl penalizace 10 míst na startu a tak startoval až za Vettelem, který se kvalifikoval jako 11. (startoval díky Ricciardově penalizaci z desátého místa). Ricciardo zajel celkově skvělý závod, neustále předjížděl Kimiho Räikkönena a na závěr i svého týmového kolegu a chybělo jen málo, aby se dostal na třetí místo. Teď jsem si tak vzpomněla na ty hlasy, že Vettel Ricciarda rozdrtí a že nebude závod, kde by ho Vettel neporazil. Samozřejmě, jsou to jen tři závody, ale i tak musíme uznat, že Ricciardovi to jede a to má navíc dost smůlu.

TOP 10: Nejoblíbenější jezdci silničních motocyklů

23. března 2014 v 17:18 | Katka
Právě dnes začíná šampionát silničních motorek. Normálně tu o motorkách nepíšu, mám pocit, že jsem to udělala jen jednou, když jsem se loni byla podívat na závody do Brna. Nicméně jsem měla hroznou chuť vytvořit si žebříček nejoblíbenějších pilotů.

Motorky mě chytli už dávno, ale tak nějak od loňska se ta oblíbenost začala vyrovnávat formulím 1. Je to asi tím, že prostě ty závody F1 byly docela nudné, bylo jen otázkou, jestli vyhraje Vettel o deset nebo o dvacet sekund. V motorkách to bylo jiné a zvláště nižší kategorie byly hodně napínavé. Třeba v Moto3 bojovala o titul trojice jezdců a bylo jasné, že kdo vyhraje poslední závod, vyhraje i titul. Bylo to prostě hodně těsné.

Tak ale vraťme se k tématu. Udělala jsem to tak, že jsem vytvořila první desítku každé třídy, viz tabulka na konci článku, plus jsem vytvořila desítku napříč kategoriemi a takhle to dopadlo.

1. Jorge Lorenzo


Tohohle kluka jsem dřív neměla ráda. Dodnes nevím proč. Jenže pak přešel do MotoGP a předváděl skvělé výkony. Měl zlomenou nohu nebo tak něco a i tak dojel na bedně. Tak jsem mu postupem času začala fandit. V té době byl pro mě neohrozitelnou jedničkou Valentino Rossi, jenže s příchodem Jorgeho se to začalo otáčet a já najednou fandila právě Lorenzovi. Za poslední léta se to fandění stále stupňovalo a Jorge je tak takový můj Alonso na motorce. Navíc jsem si přečetla jeho knížku My story so far a prostě jsem si nemohla vybrat lepšího pilota, kdo by byl má jednička.

Pravidla jsou pravidla

16. března 2014 v 14:44 | Katka
Tak krásně to vypadalo pro Daniela Ricciarda. Když vystoupil z vozu, byl evidentně dojatý. Fanoušci vytvořili nádhernou atmosféru a hnali svého hrdinu k co nejlepšímu výsledku. Nakonec z toho bylo druhé místo. To se nepodařilo za celou kariéru Markovi Webberovi. "Směju se jako on. Skvělý výsledek," psal nadšeně Webber na twitter. Nadšení byli i fanoušci po celém světě. Vynášeli Ricciarda do nebes a vlastně asi nebylo moc lidí, kteří by to tomuhle usměvavému Australanovi nepřáli.

Radost a nadšení však nevydrželo dlouho a vystřídalo ho zklamání. Svět Formule 1 obletěla zpráva o tom, že mladému Ricciardovi hrozí diskvalifikace. Daniel údajně pravidelně překračoval povolený průtok paliva. Okamžitě se strhla vlna nesouhlasu a osočování FIA. Jak si vůbec můžou něco takového dovolit?

Nyní je jasné, že Ricciardo je diskvalifikován. Red Bull tak odjíždí z Austrálie bez jediného bodu. Red Bullu se ale toto rozhodnutí samozřejmě nelíbí. Vinu háže na FIA, podle nich je chyba v jejich měřiči.

Před sezonou

12. března 2014 v 11:10 | Katka
Testování skončilo a brzy začnou závody. Vlastně již tuto neděli. Čeká nás toho hodně nového. Především jsou to nové motory a další nová pravidla. Pak jsou tu také drobnější změny. Třeba osobní čísla pilotů, která sklidila úspěch a jezdci jsou evidentně také nadšení a na twitteru tak máme třeba R8maina nebo Bo77ase. Pak tu máme také jedno málo populární rozhodnutí a tedy dvojnásobné body v posledním závodě. Pokud kvůli nim někdo prohraje titul, bude zřejmě nadávat a naopak ten, kdo je vyhraje, bude zřejmě hodně vděčný.

A kdo bude favoritem? Zatím se všichni shodují, že týmy s motorem Mercedes. Těm se v testech opravdu dařilo. Mercedes a Williams jsou prý favoritem. Vyhrávat závody by mohla ale i Force India a McLaren. Pokud by se mluvilo o jezdcích, favoritem je Lewis Hamilton.

Pak tu máme Ferrari. Ti se soustředili hlavně na spolehlivost a tak ještě rychlost hledají, nicméně žádný propadák by to snad být neměl. Jejich zákaznické týmy na tom ale dobře nejsou vůbec.

A nakonec Renault. Ten problémy evidentně má. Paradoxně nejméně jich měl Caterham. Red Bull stíhal jeden problém za druhým a Lotus dokonce chyběl během prvních testů a když konečně vyjel na trať byl o několik sekund za ostatními a ani jim se problémy nevyhnuly.

Nicméně málokdo pochybuje, že by Red Bull v sezoně úplně propadl. Dokonce se trošku mluví, že mlží a ve skutečnosti jsou rychlí. Hamilton neváhal říct, že jsou zatraceně rychlí.

Nejoblíbenější jezdec roku

8. března 2014 v 17:30 | Katka
Ani letos by neměla chybět anketa, ve které celou sezonu budete moci hlasovat. Opět to bude soutěž o nejoblíbenějšího pilota. Letos tu bude trošku změna. Dříve se začínalo v rámci jednoho týmu a volili jste si nejoblíbenějšího jezdce Ferrari, McLarenu atd. Teď jsem jezdce rozhodila do skupin pomocí generátoru náhodných čísel (takže stížnosti směřujte právě tam). Máme tu šest skupin po třech jezdcích a jednu po čtyřech. V každé nepostoupí pouze jeden jediný pilot s nejmenším počtem hlasů. Anketa tu bude vždy každou středu a potrvá přesně týden. První skupina tu bude již ve středu po prvním závodě a budou ji tvořit dva nováčci - Kvjat a Ericsson - a vítěz z loňska Jenson Button. Skupiny si můžete prohlédnout již teď.
A ještě na závěr dodám, že letos to bude bez miss, protože bych sem anketu pravidelně dávat nemohla.
PS: Kobajaši je ve skupině s Alonsem, ale přeskakuje mi tu do té první.

KvjatHamiltonMaldonadoRosbergVettelGrosjeanAlonso
EricssonBianchiRicciardoHülkenbergPerezBottasSutil
ButtonMagnussenRäikkönenGutierrezMassaChiltonVergne
Kobajaši

Nový design

23. února 2014 v 14:14 | Katka
První design nového roku je tady. Ten s Jensonem tu byl od konce listopadu, tak už myslím, že byl čas na změnu. Na designu jsou moji dva nejoblíbenější jezdci - Fernando a Romain. Vůbec netuším, jak dlouho by tu mohl být, ale aspoň do léta tu zřejmě vydrží.

Změnila jsem trošku menu, najdete tam menší anketu. Taky jsem zredukovala rubriky, přesunula jsem je do jedné: Další rubriky, v té jsou pak ostatní rubriky, které nejsou v menu. Ještě pak to menu chci zkrátit, ale to počká.

Jinak se chci omluvit za svoji (ne)aktivitu. Momentálně toho je v práci moc, minulý týden jsem byla celý na pracovních cestách a to stejné bude příští týden. Možná se k něčemu dostanu, kdyby byla na hotelu wifi, ale uvidíme...

Každopádně teď probíhají testy a musím říct, že nějak ztrácím přehled, co se děje. Jak jsem si přečetla, tak to vypadá, že Mercedes je hodně rychlý a i soupeři ho považují za favorita, zatímco oni se této role zříkají. Renault má stále problémy a zvláště pak Red Bull, který zajel oproti ostatním jen velmi málo kol. První testy má pak za sebou Lotus a žádný zázrak to není, i když oni pořád říkají, jak super auto mají. Tak uvidíme.

10 důvodů, proč se těšit na novou sezonu

12. února 2014 v 9:37 | Katka
Sezona se nezadržitelně blíží a já tak přemýšlela, na co se můžeme těšit. Pokusila jsem se dát dohromady 10 důvodů, proč novou sezonu sledovat. Pořadí je náhodné, neznamená tedy, že bod číslo 1 je nejdůležitější a bod 10 nejméně. Musím říct, že nebylo lehké najít důvodů 10, ale nakonec se poštěstilo. Budu ráda, když mi napíšete, na co se těšíte vy.1. Red Bull are beaten?

Red Bull letos ponese název Red Bull RB10. Všímaví fanoušci si všimli, že když se to přečte anglicky (nebudeme si všímat té gramatické chyby), tak to je Red Bull are beaten. Tedy, že je Red Bull poražen. Najde se někdo, kdo dokáže Red Bull konečně zastavit? Už dlouhé čtyři roky nenašel tento tým v čele se Sebastianem Vettelem přemožitele. Už by bylo na čase, aby byli poraženi, co říkáte? První testy se Red Bullu nepovedly, trápily je technické problémy a tým najel nejméně kol ze všech. Problémy přiznal i tým, ale nepanikaří. Adrian Newey opět usedne ke stolu a bude se snažit o zázračné vzkříšení svého týmu. Bude určitě zajímavé sledovat, jak si týmu povede a zda se bude opět radovat z titulu.

Komu (ne)fandím já!

1. února 2014 v 18:59 | Katka
Sezona se blíží a já přemýšlela o tom, že bych tu udělala nějaký ten článek, komu budu fandit. Jenže jsem nějak zjistila, že mi nějak oblíbení jezdci odchází a bylo by těžké najít třeba jen desítku. Vlastně opravdu fandím už jen dvěma jezdcům, pak je tu skupinka dalších, kterým to přeju a fandím, ale už to prostě není takové. Rozhodla jsem se tedy pro takovou tabulku, kde jsem jezdce rozdělila do skupin, už jsem to dřív u někoho viděla, tak jsem si řekla, že to tak bude nejlepší.

Přiznávám, že jsem to ještě předělávala, protože dát do jedné skupiny Fernanda a třeba Ricciarda...., rozdíl mezi nima je prostě hodně velký. Rozdělila jsem to tedy do šesti skupin. První skupina, které rozhodně fandím, je tvořena Fernandem Alonsem a Romainem Grosjeanem. Dříve bych tam dala Marka Webbera a Roberta Kubicu. Teď jsou to teda jen tihle dva, kteří jsou daleko před ostatními a kterým strašně moc fandím. Jestli by u mě někdy někdo mohl nahradit Fernanda Alonsa na prvním místě oblíbenosti, byl by to právě Romain Grosjean, který mi je sympatický od první chvíle. Fandím mu vlastně někdy od roku 2007 nebo tak nějak. Asi žádný jiný příchod do F1 mi neudělal takovou radost, jako když Romain ohlásil návrat dva roky zpátky.

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 8:06 | Katka
A už je tu opět štědrý den a já Vám chci opět popřát krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2014, který bude doufejme ještě lepší než ten uplynulý.

Co se týče F1, tak bych si přála, aby nová pravidla připravila napínavou podívanou a my konečně viděli pořádné souboje kolo na kolo o vítězství. Já osobně doufám, že ostatní týmy doženou Red Bull a konečně zastaví jeho dominanci, protože nevím jak Vás, ale mě to už dost nudí. Můžeme také ještě doufat, že udělení dvojitých bodů v posledním závodě se zruší ještě před začátkem sezony, protože zatím 90 % všech považuje tohle nové pravidlo za naprostou blbost.

Také doufám, že se nám ve Ferrari nepoperou Alonso s Räikkönenem, i když já osobně si myslím, že ta dvojka bude fungovat dobře, ale člověk nikdy neví, že?

Co se týče blogu, budu se v příštím roce snažit to tu nezanedbávat, i když práce mi to asi moc neulehčí. Spíše to vidím na trošku více psaní než fotek ze závodů apod. Na blogování jsou nejhorší právě fotky. Člověk na tom stráví strašně moc času, kdo to nepozná, tak nepochopí.

A jenom takové malé shrnutí na závěr roku. Letos jsem bohužel napsala nejméně článků za celou existenci blogu, vždy to bylo přes 1000 článků a letos jsme se nedostali ani přes 700 a obávám se, že za rok to bude ještě horší. Ale tak není důležitá kvantita ale kvalita, ne? Za rok Vás sem přišlo téměř 50 tisíc a klikli jste na více než 130 tisíc článků. Nejvíce Vás tu bylo z Čech a Slovenska a na třetím místě se umístili návštěvníci z Německa (více jak tisíc návštěv) a dále Ruska, kteří za Němci jen těsně zaostali. Co se týče měst, tak zvítězila Praha před Bratislavou, třetí je Brno.

Když se kouknu na to, jaké rubriky Vás nejvíce zajímají, tak je to hlavně Fernando Alonso a dále přítelkyně a manželky, třetí je pak Mark Webber.

Na závěr Vám chci poděkovat za Vaši přízeň a komentáře, kterých si opravdu moc vážím, což opakuju pořád, ale tak to opravdu je. Doufám, že si sem najdete cestu i v následujícím roce. Ještě jednou přeju krásné Vánoce a ať se Vám v příštím roce splní všechna Vaše přání.

Nový design + upozornění

29. listopadu 2013 v 22:58 | Katka
Slíbený design s Jensonem je tu. Musím říct, že jsem ho dělala jen chvilku, protože jsem opravdu neměla čas. Žádná sláva to tedy není. Kdo bude příště vůbec netuším a ani nevím, kdy na to přijde řada. Určitě ale až někdy příští rok.

Chci vás také upozornit, že blog v poslední době spíš nefunguje než funguje. Nejprve se nezveřejňovaly články a teď i komentáře. Takže pokud komentujete, ale nezobrazí se to, tak se nebojte, protože komentář tu je, já ho můžu vidět v administraci, jen na stránce se to bohužel zobrazí později. Bohužel já s tím nic nemůžu udělat a tak jen musím doufat, že to blog brzo vyřeší, protože to není zrovna nejlepší.. Nevím, jestli si toho někdo všimnul, ale napsala jsem to i pod záhlaví, protože jak nešly ty články vkládat, tak to bylo jediné, jak jsem vám to mohla dát vědět.

Sezóna končí a co bude dál?

26. listopadu 2013 v 21:13 | Katka
Sezóna je za námi a musím říct - konečně. Pro mě to byla nejhorší sezóna, jakou jsem zažila a jsem fakt ráda, že jsem nezažila Schumiho éru!

A co se bude dít tady na blogu? Času je bohužel málo, takže žádné žně článků nečekejte. Chci určitě napsat něco k sezóně a určitě vám představím nováčky. Ty představím vlastně i sobě, protože je moc neznám :-D Budou tu určitě i ankety, v průběhu sezóny jsem si některé fotky ukládala, tak doufám, že první tu bude už zítra (buď pár roku nebo nejhezčí přítelkyně).

Také chci nastavit nový design s Jensonem, který mám hotový, tak snad ještě tenhle týden tu bude.

Páté narozeniny

10. listopadu 2013 v 11:06 | Katka
Rok se s rokem sešel a dnes je tomu krásných pět let, co jsem tenhle blog založila. Už je to tedy pěkně dlouhá doba a když si vezmu, že přesně před měsícem by to bylo sedm let od založení stránky o Fernandovi... Ten čas prostě hrozně letí.

Když si vzpomenu, co bylo v roce 2008, tak se toho opravdu hodně změnilo. Já ten rok například nastupovala na vysokou a dnes již pracuju. V F1 skončil krásný souboj mezi Felipe Massou a Lewisem Hamiltonem. Poslední závod té sezony patří k okamžikům, na které se jen tak nezapomene a byl to jeden z nejemotivnějších okamžiků, co jsem s F1 zažila. Tenkrát jsem fandila Felipemu a vlastně i teď bych mu ten titul přála. Na druhou stranu, když si vezmeme, že by Hamilton neměl jediný titul... myslím, že si to ten kluk opravdu zaslouží. Tenkrát jsem na to však měla jiný názor, protože to byl tenkrát nepřítel č. 1, na tomto postu nahradil Michaela Schumachera, kterému tento post kdysi přenechal Kimi Räikkönen.

I Formule 1 jako taková byla tenkrát dost jiná a já musím říct, že když se na tu dobu - a nejen tento rok - podívám, tak se mi ty závody líbily mnohem víc než ty posledních let. Letos se stala Formule 1 hrozně předvídatelnou, od změn pneumatik je to jedna velká nuda a jeden povedený závod to nezachrání. A komentátoři mi můžou milionkrát vnucovat, že si mám užívat souboje někde o páté místo. Mě ale páté místo nezajímá, kdo si za rok vzpomene, že byl nějaký souboj o páté místo? Já chci souboje o vítězství a to mi prostě strašně chybí. Nějaké to napětí, drama... Bohužel teď to je vítězství start-cíl a tak si o nějakém vzrůšu můžu nechat jen zdát.

A od teď nesnášíme Lotus

27. října 2013 v 21:15 | Katka
V závodě v Indii se mezi Kimim Räikkönenem a boxovou zídkou odehrála zajímavá komunikace. Mně osobně to přišlo vtipný a jaké pro mě bylo překvapení, jakou odezvu to mezi jeho fanoušky vyvolalo.

Romain Grosjean se blížil ke svému týmovému kolegovi a pokusil se ho předjet. Povedlo se mu to, avšak vyjel u toho mimo trať a tak Räikkönenovi pozici vrátil. O chvíli později ho předjel znovu. Mezitím tým do rádia Kimimu řekl, aby k**** uhnul z cesty. Räikkönen na to opáčil: "Neřvi k*** na mě."

Räikkönen pak ztrácel jedno místo za druhým a musel neplánovaně do boxů, i tak však skončil na bodech.

Strategie týmu v případě Räikkönena a nevybíravý vzkaz, který tým adresoval svému pilotovi, vyvolal velké emoce. Dokonce už vznikly stránky, ve kterém lidé vyjadřují svůj nesouhlas s chováním Lotusu. Pro mě je to opravdu nepochopitelné a musím k tomu něco napsat.

Jsem velký fanoušek Romaina Grosjeana, fandila jsem mu když jezdil v GP2 a byl testovacím pilotem Renaultu. Hrozně mu tak přeju, když se mu vede a mám z něj vážně radost, protože jsem nikdy nepochybovala, že je skvělý jezdec. Proto mě hodně mrzelo chování ze strany Lotusu a to hlavně v této sezoně.

Nový design

14. září 2013 v 10:02 | Katka
Skoro po dvou měsících je tu nový design. Chtěla jsem tu Vergne nechat ještě delší dobu, ale nějak jsem měla chuť něco udělat. Mohla jsem ten design dát později, ale když už jsem ho měla... :-D Já už se strašně těším na příští sezónu, doufám, že to už nebude one-man-show a bude to Ferrari, kdo bude mít navrch. Proto tu máme sestavu Ferrari pro příští rok. Musím říct, že tu na designu mám Kimiho asi poprvé, možná si to nepamatuju, ale každopádně za posledních pár let tu určitě nebyl (a je dost dobře možné, že je tu poprvé a naposledy). Původně jsem na další design plánovala Jensona, protože vyhrál anketu o nejoblíbenějšího pilota. Bude tu ale příště.

Jsem zpátky!

26. srpna 2013 v 19:00 | Katka
Tak a jsem zpátky. Děkuji Michelino za skvělou práci! Když budu mít v týdnu čas, tak bych možná napsala nějaký článek o motorkách, potřebuji to všechno sepsat :D Tenhle týden tedy asi budu mít frmol, ale budu se snažit.
Dnes jsem také viděla závod ve Spa, tak bych k němu ráda něco řekla. Čekala jsem rozhodně větší zábavu, ten začátek byl pěkný a to hlavně kvůli Alonsovi, on je prostě skvělý! Hned na začátku mě otrávilo to, že se Vettel dostal na čelo, protože mi bylo jasné, co přijde. Nuuudáááá. Dále mi přišlo zajímavé, že snad poprvé penalizovali někoho, kdo něco provedl Grosjeanovi. A to je vlastně tak všechno, co k tomu můžu říct. Jen snad ještě, že Vettel v té blond vypadá fakt děsně a nevěřím, že za to může slunce!
Jinak přestávám doufat, že by někdo ještě dokázal Vettela porazit. Doufala jsem, že by to mohl překazit Hamilton, ale Mercedes je prostě v závodě pořád někde jinde než RB. Musel by se stát velký zázrak (který se bohužel ve prospěch mých oblíbenců neděje :( ), aby se na tom ještě něco změnilo...

Upozornění

21. srpna 2013 v 15:28 | Katka
Zítra odjíždím do Brna na závod motorek, vrátím se až v neděli. Bohužel tedy neuvidím závod F1, uvidím ho až se zpožděním a do té doby se budu snažit nezjistit jak to dopadlo :-D Každopádně to tu stát nebude, jedna dobrá duše se uvolila za mě zaskočit.
Jinak o víkendu měl Red Bull oznámit druhého jezdce a teď zase říkají, že ne. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne..
To je tak asi vše, tak si užijte závod a snad vyhraje někdo jiný než Vettel a zdramatizuje se boj o titul!

Nový design

16. července 2013 v 19:43 | Katka
A máme tu další design. Tentokrát je na něm Jean-Eric Vergne. Trošku jsem to neodhadla a je dost tmavý, ale tak aspoň je změna!
Jinak zítra začínají testy mladých pilotů, které vlastně nejsou pro mladé piloty, ale mohou tam jezdit i závodní piloti, takže uvidíme třeba Vettela, Webbera nebo Massu. Také tam ale bude Susie Wolff a za Red Bull pojede Ricciardo. Určitě sem pak hodím výsledky plus fotky.
Během dalších dvou týdnů se tu také snad objeví článek TOP 10 Bad Boys. Tím, že to sem píšu, tak mě to snad donutí to dopsat :D
A zřejmě po závodě v Maďarsku začne anketa o nejoblíbenějšího pilota sezony. Ta tu byla loni celou sezonu, ale rozhodla jsem se to dát jako letní anketu.
A ještě dneska vám sem hodím článek s přestupovými drby :D

Nový design

30. května 2013 v 14:42 | Katka
Po zhruba třech měsících tu máme nový design. Jak jsem už dříve psala, tak na něm je Jules Bianchi. Dělala jsem ho jen v rychlosti, tak to je na něm vidět. Nic extra to není, ale aspoň něco. Na další design plánuju Jean-Erica Vergne, ale na to je ještě čas a třeba se rozhodnu jinak.
V poslední době jsem tu moc nebyla, protože jsem se učila na státnice, ty mám naštěstí už úspěšně za sebou, tak doufám, že to teď bude lepší. Abych ale řekla pravdu, tak vůbec nevím, co teď bude, ale budu se snažit být více aktivnější.
Nicméně sledujte facebook a poleposition.sk. Na poleposition.sk píšu články, na facebooku najdete nějaké aktuality, fotky apod.

10 důvodů proč nemám ráda Vettela

5. května 2013 v 20:09 | Katka
Tak jsem si říkala, jestli najdu alespoň 10 důvodů, proč nemám ráda Vettela. Tak se o to pokusím. Některé body by se mohly týkat i mojich oblíbenců, ale přesně o tom jsem se učila na psychologii, kterou jsem před pár dny udělala, takže tady to mám v praxi :D Ti, co mají Vettela rádi, tak se tomu asi zasmějí, já se ostatně hodně směju, když si čtu nenávistné komentáře o Alonsovi. Tak to berte s nadhledem! :)

1. Je to Němec!

Nemůžu říct, že by mi Němci nějak vadili, to vůbec ne. Jen jsem tak přemýšlela a v žádném sportu jsem neměla nějak super oblíbeného Němce a obecně jim nějak zvlášť nefandím. V F1 jsem vždy fandila Nickovi Heidfeldovi a i Timo Glockovi, jenže stejně vždy patřili spíš do toho průměru, kterým jsem sice fandila, ale žádné velké fandění to nebylo. A když se tak kouknu, jací Němci za poslední roky jezdili, tak mezi nimi mám spíš ty neoblíbené - Schumacher, Sutil či Rosberg. Teď vlastně v F1 žádný můj oblíbený Němec není. Takže kdyby býval byl Vettel třeba Španěl nebo Francouz (a nejlíp Čech :D ), tak by šanci měl. I když já mám i mezi těmito národnostmi výjimky. U Francouzů to je Pic a mezi Španěly to je v motorkách Marquez, kterého mám ráda asi tak jako Vettela. Jenže kdyby byl Vettel Španěl, mohla jsem mu třeba fandit od začátku a teď by mi nevadil. Ano, i takové blbosti můžou být rozdílem zda někomu fandím či nefandím.. :D

Poleposition

18. dubna 2013 v 21:42 | Katka
Ahoj!

Ráda bych vás upozornila na jednu novou stránku, která nedávno vznikla. Jedná se o stránku http://poleposition.sk/. Najdete tam články nejen o F1, ale i o MotoGP, DTM, WRC...
Já tam v současnosti přispívám články o F1 a také MotoGP. Mimochodem jeden čas jsem přemýšlela, že bych psala o motorkách sem, nakonec z toho sešlo, takže teď se můžu "vyřádit" tam.
Na facebooku už jsem sdílela některé články, takže jste se se stránkou možná už setkali. Stránka je aktivní i na facebooku a twitteru.
Stránka je opravdu nová, takže se postupně rozjíždí, určitě se ale někdy zastavte :-)

Ještě vám tedy chci říct, že od pondělí mi oficiálně začíná zkouškové, takže o víkendu tu budu dávat fotky zřejmě jen tím způsobem, že je nahážu do galerie a dám na ní odkaz, ale uvidím, třeba to nakonec dopadne jinak. Ale pokud ne, tak budete vědět důvod :D

Jinak doufám, že vás neomrzel design, protože tu Fernanda nechám možná další měsíc a půl, tedy do státnic, protože se dřív k dělání nového asi nedostanu. Na tom dalším by tedy měl být Jules, jak už jsem psala, ale uvidíme, jak to nakonec půjde ;-)

A to je tak asi vše, tak už jen dodám, že doufám, že nás čeká o víkendu pěkný závod (nejlépe s vítězstvím Alonsa).

Než začne sezona...

13. března 2013 v 11:59 | Katka
Sezona už nám brzo začne. V pátek vše začne tréninkami a v neděli už budeme znát prvního vítěze letošní sezony. Nevím jak vám, ale mně letošní zimní přestávka utekla snad nejrychleji. Kvůli studijním povinnostem jsem neměla moc času přemýšlet nad F1. Sezona však začala snad v nejlepší možnou dobu. Dnes jsem dopsala diplomku, už stačí jí jen projet, vytisknout a nechat svázat. Musím se tím pochlubit, protože jsem na to pyšná :D Ještě když jsem dělala přijímačky na navazující studiu, tak jsem si myslela, že pro mě bude nemožné nějakou diplomku sepsat a teď jí mám s předstihem dvou týdnů napsanou! Ale teď už konec mluvení o škole. Na co všechno se letos můžeme těšit? Bude toho hodně a nebude to jen souboj o titul, ale i řada jiných menších či větších soubojů.

Má TOP 10 oblíbených pilotů

10. března 2013 v 19:34 | Katka
Loni před sezonou někdy v této době jsem se pokusila sestavit žebříček mojich nejoblíbenějších pilotů. Teď se o to pokusím znovu. Nebudu to nějak řadit, kdo je první, kdo je druhý, i když zrovna tyhle místa mám jasné - Alonso a Grosjean. Bude tu moje nejoblíbenější desítka seřazená dle abecedy. Může vám to napovědět to, že je větší pravděpodobnost, že tito piloti budou mít během sezony vlastní články s fotkami a bude tu o nic možná více informací než o jiných.
A musím říct, že poslední místo se u mě stále nezměnilo, má ho s velkým náskokem Vettel. Ale teď už k věci.

Fernando Alonso


První v mém žebříčku i v abecedě. Alonso je prostě jednička. Přitom jsem mu začala fandit náhodou, díky za to! Opravdu bych si nemohla vybrat lépe. Loni ukázal, že je nejlepší, zajel neskutečné závody, samozřejmě k tomu potřeboval i trošku štěstí, ale neměl ho Vettel, když odešlo auto Hamiltonovi a on tak mohl vyhrát v Singapuru? Navíc když si to člověk vezme, že kdyby se to Hamiltonovi nestalo, tak titul je ve Španělsku.. Ale to bylo loni, letos doufám, že to bude zase jiný příběh a v Brazílii se bude radovat Alonso. Kromě jeho schopností mám ráda i jeho jako osobnost. Přijde mi jako hrozně zajímavá osoba. Třeba když ho porovnám s Vettelem, tak ten mi přijde takový nezajímavý, nemastný - neslaný.. A v neposlední řadě miluju ten jeho úsměv! :D

Nový design

3. března 2013 v 20:37 | Katka
Tak a máme tu po dvou měsících další design. Fernando už tu nebyl ani nepamatuju, takže bylo jasné, že tu dřív nebo později bude. Můžeme to brát i jako takovou "odměnu" za snad všechny vyhrané ankety, které tu po sezoně byly. Vím, že tu na blogu je asi nejvíc fanoušků právě těch Fernanda, za což jsem moc ráda, takže doufám, že vás to potěší. Není to žádný zázrak, ale co :D Je teda docela tmavý oproti tomu s di Restou, tak je to aspoň pro mě docela nezvyk.. Jinak příště bych tu ráda měla Bianchiho, když se do f1 dostal, ale nic neslibuju! :D Příští týden sem snad dám jeho představení a ještě tu budu dělat nějaké úpravy a tak. Mám to teda aspoň v plánu, tak snad na to bude čas :) Tak to je tak nějak všechno, tak snad se aspoň trošku líbí :)

Sbohem a šáteček

26. února 2013 v 21:19 | Katka
Letos nás opustila celá řada pilotů a nahradili je nováčci. Tímto článkem bych chtěla zavzpomínat na ty, kterým se pro letošní rok nepodařilo udržet místo v F1. Jako první by to byl Kamuj Kobajaši.
Musím říct, že za tu dobu, co byl Kamuj v F1 mi k srdci nijak nepřirostl. Jedním z důvodů je i to, že Asiatům obecně moc nefandím. Vůbec nevím, čím to je, ale je to tak. Existují ale samozřejmě i výjimky jako Nakajima. Kamuj mi nikdy nebyl sympatický. Je mi líto, že jsem jeho velký úspěch v podobě podia v domácím závodu neviděla. Alonso v tom závodě nešťastně skončil a vyhrál ho Vettel a to poslední, co jsem v tu chvíli potřebovala, bylo vidět ten Vettelův prst. Bohužel jsem tak přišla i o Kamujovu radost. Když jsem pak viděla fotky, tak jsem to Kamujovi docela přála. To byl ale jediný světlý moment a tak jsem byla ráda, že ho nahradí někdo jiný.

Nový design

1. ledna 2013 v 23:37 | Katka
A máme tu zase nový vzhled. Paul di Resta tu ještě nebyl a navíc je jedním z mojich nejoblíbenějších jezdců, takže byla jen otázka času, kdy se tu objeví :-)

Tady mám pro vás malou aktualitu ohledně místa u FI: Sebastian Buemi a Jaime Alguersuari jsou prý mimo hru o místo u Force India. Buemimu prý sám tým řekl, že o jeho služby nemají zájem. U Alguersuariho to zase vypadá na vstup do DTM. Největším favoritem je tak prý Jules Bianchi, kterého podporuje Ferrari, ve hře je také stále Adrian Sutil.

Vzhůru do nového roku!

1. ledna 2013 v 14:05 | Katka
Ráda bych Vám všem popřála šťastný nový rok 2013, ať je ta 13 šťastná a přinese Vám jen to nejlepší. Co se týče sezony 2013, tak bych si přála, aby byla aspoň tak napínavá jako začátek té minulé a jako fanynka Fernanda Alonsa, bych si přála, aby to byl konečně jeho rok. Myslím, že jediné, čím si v F1 můžeme být jistí, je to, že Alonso se nikdy nevzdá a ať situace vypadá sebehůř, tak pro něj není nikdy nic ztraceno. Věřím, že se o ten titul popere i za rok a třeba to bude právě on, kdo bude mít na konci nejvíc bodů a kdo se stane šampionem.

Dneska začne vyhodnocení anket, nevím jestli udělám dneska všechny, ale budu se snažit :)

Tady jedna novoroční fotka Fernanda a Daši, více fotek ze Silvestra a také dalších fotek z twitteru najdete zde, nebo po kliknutí na fotku.

Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 10:11 | Katka

Sezona na blogu

27. listopadu 2012 v 19:14 | Katka
Jsou to zhruba dva týdny a kousek, co bylo 4 roky od založení tohoto blogu. Dnes byla překonána krásná hranice 100 tisíc návštěv a za to jsem moc ráda :) V tomhle článku si můžete přečíst něco ze statistiky blogu a co na blogu v následujících týdnech bude.

Sezona ve znamení Alonsa

26. listopadu 2012 v 20:52 | Katka
Tak a je to za námi. Sezona utekla jako voda a já bych teď ráda trošku shrnula sezonu z mého pohledu... Když sezona měla začít, tak jsem se strašně bála toho, že sezona bude vypadat jako ta předchozí a tedy dominance Vettela. Jak já byla ráda, když cílovou pásku v Austrálii proťal jako první Jenson Button. Bohužel Vettel skončil hned za ním. Ferrari bohužel nebylo na začátku sezony ve formě a soupeři z McLarenu a Red Bullu je odepisovali. Alonso se v Austrálii dokonce nekvalifikoval do Q3 a bohužel se potvrdilo, že na nejlepší nestačí. I tak Alonso skvělou jízdou v závodě dokázal uzmout páté místo a hned v dalším závodě vyhrál z osmé pozice na startu.

Nový design + anketa

21. listopadu 2012 v 21:23 | Katka
Jak jste si mohli všimnout, tak tu máme zase nový design. Tentokrát je to Felipe. Původně tu teď měl být někdo jiný a Felipe až po něm, ale jelikož tu bylo přání tu mít Felipeho, tak jsem pořadí přehodila.
Ráda bych se vás taky na něco zeptala, vím, že je to docela předčasně ale to je jedno :D Budete tu chtít mít anketu miss i příští sezonu? Hlasovat můžete v anketě pod článkem. Ráda bych věděla, jestli vás anketa baví nebo spíš otravuje :D Také přemýšlím, jestli tu bude příští sezonu podobná nebo stejná anketa jako letos ta o nejoblíbenějšího pilota nebo loni o největšího sympaťáka, takže jestli byste byli pro, tak můžete napsat do komentářů.

Nový design

3. října 2012 v 13:40 | Katka
Po měsíci a půl tu máme nový design. Tentokrát je na něm testovací pilot HRT Dani Clos, tak snad se vám aspoň trošku líbí. Příště bude na přání design s Felipem.

Ještě pár dní můžete hlasovat v Miss Singapuru zde. Zatím to vypadá na velké vítězství Jess, která má 30 hlasů, za ní pak jsou Charlotte s Laurou s deseti hlasy.

Facebooková stránka blogu

25. září 2012 v 11:08 | Katka
Tak jsem se rozhodla, že i já udělám na fb stránku pro tenhle blog. Kromě věcí, co budou tady na blogu, bych tam chěla přidávat i jiné aktuality, co tady nebudou, takže pokud budete chtít, tak tady je odkaz - http://www.facebook.com/pages/Katf1/240677172721835

Malé upozornění

31. srpna 2012 v 19:24 | Katka
Letní přestávka skončila a konečně se jede zase nějaký závod. Tohle je ale do neděle pravděpodobně poslední článek. O víkendu tu nebudu, vrátím se někdy v neděli a buď sem napíšu ještě v tu neděli nebo až v pondělí. Fotky a výsledky tu najdete se zpožděním, ale jestli nechcete o nic přijít, tak u Michelino najdete všechno, co potřebujete.

Nový design

18. srpna 2012 v 22:04 | Katka
Tak tu máme zase nový design, tentokrát s Markem. Příště se můžete těšit na jednoho testovacího pilota, ale kdy nahradí Webbera nevím, ale určitě to nebude dřív jak v říjnu a řekla bych, že tu vydrží dost dlouho, protože kolem zimy budu mít spíš starosti se zkouškami než s novým designem.
Jinak jsem měla před prázdninami velké plány, jak tu budu psát články z historie a tak, ale skutek utek... Jeden tu ale snad bude, mám rozepsaného Petersona, ale nevím, kdy ho dopíšu, protože jsem si naplánovala pohnout trošku s diplomkou, takže snad to dodržím a těch pár naplánovaných stránek napíšu :D Toho Ronnieho věřím, že budu mít dopsaného do dvou týdnů, tak snad.. :D

Nový design

14. června 2012 v 18:56 | Kat
Tak tu máme další design, jak už jsem dřív psala, tak je s Romainem. Moc spokojená s ním nejsem (jako vždy :D ). Je tam hlavně, protože je to po Alonsovi můj nejoblíbenější jezdec. Jako další tu bude Mark, nevím přesně kdy, možná až po prázdninách (ale ne mojich, protože je mám až do října :D ) a pak už trošku tuším, kdo bude dál, ale neřeknu to, jen napovím, že to nebude nikdo z tohoto startovního pole.

Nový design

29. dubna 2012 v 19:26 | Kat
Tak tu máme po delší době nový design. Jensona vystřídala dvojka z Toro Rosso. Moc spokojená s ním nejsem, ale co :D Bude tu tak do léta a pak ho vystřídá Romain. Jinak mi pomalu ale jistě začínají zkoušky, příští týden mě čeká poslední zápočtový test a pak už "jen" zkoušky, takže nevím, jestli to tu teď nebudu trošku zanedbávat, ale jak se znám, tak si tu chvilku vždycky najdu, obvzlášť, když většinu předmětů se učím na počítači... :D

Nová sezona

14. března 2012 v 18:48 | Kat
Už v pátek nám začnou tréninky a nová sezona se naplno rozběhne. Ještě před tréninky jsem sem dávala anketu a podle vás bude i v tomhle roce nejlepší Red Bull, který o dva hlasy překonal McLaren a o tři Ferrari.
I letos tu budou ankety, ale ještě nejsem rozhodnutá jestli jedna nebo dvě :D Určitě tu bude ale Miss, která tu byla předloni a v té budete moci hlasovat i pro Marii, která je třetí pilotkou Marussie. Dál uvažuju o celosezonní anketě o nejoblíbenějšího jezdce, která by měla podobný průběh jako loňský sympaťák, jen s pár změnami. Do pondělí se rozhodnu a uvidím.
Jinak všechny fotky z Austrálie si můžete prohlédnout zde. Momentálně jsou tam všechny fotky, co jsou v článcích, ale nevím, jestli tam později nebudou nějaké navíc, ale to vás samozřejmě upozorním.

Můj žebříček pilotů

11. března 2012 v 20:33 | Kat
Pro mě je hodně těžké sestavovat nějaké žebříčky pilotů, podle toho jak moc je mám ráda. Ale pokusila jsem se. Lehké to ale rozhodně nebylo. Především pořadí od 13. do 18. místa. A to komu zrovna v závodě fandím, záleží na situaci. Když jezdil v Renaultu Heidfeld s Petrovem, tak jsem zjistila, že mám radši Nicka až když spolu bojovali kolo na kolo. Takže tohle je takový přibližný žebříček. Řekla bych, že tak první desítka dvanáctka jsou moji oblíbenci. Pak následuje skupinka do nějakého 17., 18. místa takových neutrálních pilotů a zbytek jsou jezdci, kteří se mezi mé oblíbence řadit rozhodně nemůžou.

Nový design

3. února 2012 v 16:39 | Kat
Nový design s Jensonem jsem měla naplánováný až po zkouškách, dneska jsem úspěšně zvládla poslední zkoušku a tak jsem ho sem hned dala. Jak dlouho tu bude nevím, možná do začátku sezony, ale nic neslibuju. Všechny ostatní změny (přesun pilotů do rubriky bývalý piloti apod.) tu udělám příští týden.

Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 16:32 | Kat
Nevím, jak tu budu zítra a tak bych vám chtěla popřát krásné Vánoce už dnes. Hezky si zítřek užijte, ať se vám splní všechna přání. Pěkně si o Vánocích odpočiňte, ať naberete sílu pro příští sezonu Smějící se
Do Nového roku vám přeju hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů. Snad bude příští formulová sezona lepší než ta letošní, i když musím říct, že hůř to snad být nemůže Smějící se Ať nám naši oblíbenci dělají jen samou radost. Pro mě by byla ideální sezona, kdyby vyhrál Alonso, takže to si budu přát já Smějící se
Co se týče blogu, tak bych tu měla být i o zkouškovém, protože většinou se učím z notebooku, což znamená, že tu vždycky skončím Smějící se Všechny úpravy v menu a tak, budu dělat až po zkouškovém, takže někdy v půlce února, kdy sem dám i nový design s Jensonem, který už mám hotový, ale ještě nějakou chvíli tu zůstane Bruno.
Na závěr bych vám chtěla poděkovat za to, že sem chodíte a doufám, že si sem najdete cestu i v Novém roce.

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Katka


A teď už jen sezona 2012

28. listopadu 2011 v 19:16 | Kat
Uteklo to zase rychle. Sezona 2011 je minulostí a my se můžeme těšit na tu další. Letos jsme zažili dominanci Vettelova Red Bullu, prakticky nikdo jiný neměl jedinou šanci. Zatímco loni se rozhodovalo v posledním závodě mezi čtveřicí pilotů, letos to bylo jasné už během prvních závodů. Je možné, že se něco podobného bude opakovat? Asi ano, ale v roce 2013 nás čeká výraznější změna pravidel, která může přinést nové rozložení sil.

Co se teď o přestávce bude dít? Tenhle týden sem začnu dávat ankety, začnu zítra a hlasovat se bude moci do ledna. V zimě se koná tradiční Wroom. V lednu Alonso řekl, že by se v prosinci měl konat souboj mezi ním a Rossim, jestli to stále platí ale nevím, ale každopádně by to bylo příjemné zpestření. No a v příštím roce se bude testovat, představovat nové vozy. Navíc stále není jasné, kdo kde příští rok bude jezdit, takže ani o zimní přestávce se snad nudit nebudeme.

SONB - Vítězství

12. listopadu 2011 v 17:46 | Kat
Tak bych vám všem co mi dali hlasy ve SONB chtěla moc a moc poděkovat. Díky vám jsem vyhrála. Všech vašich hlasů si moc vážím. Jste nejlepší!

3 roky blogu

10. listopadu 2011 v 13:38 | Kat
Na hodně stránkách se slaví narozeniny blogu. Tak jsem si řekla, že si taky zjistím, jak dlouho vlastně bloguju. Dnes je to přesně tři roky, co jsem tenhle blog založila. Je to také přesně měsíc, co můj první blog výhradně o Alonsovi slavil dokonce pět let.
Když jsem koncem sezony 2006 zakládala blog o Alonsovi, zajímal mě vlastně jen on a pár dalších pilotů. Jak jsem ale F1 sledovala víc a víc, tak se zvyšoval i můj zájem o ostatní piloty a tak mě v roce 2008 napadla myšlenka založení blogu o F1 obecně. 10.11. 2008 jsem teda založila tuto stránku. Problém byl, jaké jí dát jméno. Různé kombinace F1 byly zabrané a tak jsem dala dohromady mé jméno a F1 a tak vznikl blog katf1.blog.cz.

SONB - semifinále

25. října 2011 v 20:13 | Kat
Tak jsem se dostala do semifinále soutěže o nejlepší blog o motorsportu. Děkuju za vaše hlasy a budu ráda, když mi ještě nějaké dáte :)


A ještě bych vám chtěla říct, že jak jsem psala, že úterky tu nebudu, tak už to neplatí. Myslela jsem, že budu chodit na přednášky, ale nakonec nebudu, takže jediná jistota je pondělí, kdy tam budu chodit vždycky, úterý a čtvrtky jenom jak se mi bude chtít :D

RIP - Super Sic

23. října 2011 v 13:52 | Kat
Stejně jako jsem to udělala s našimi hokejisty, ráda bych zavzpomínala i na Marca Simoncelliho, který dnes tragicky zahynul během závodu Moto GP. Před pár dny zemřel i jezdec IndyCar Dan Wheldon. Musím se přiznat, že tohohle jezdce jsem před tím vůbec neznala. Indy ani Nascar nesleduju a tak to pro mě byl neznámý jezdec, ale i tak mi ho bylo líto. Teď mě ale smrt Simoncelliho opravdu zasáhla.(fotka je ze včerejška)

http://www.motorsport-magazin.com/images/500/q_75/sw_adrivo/0364228.jpg

Malé info + SONB

3. října 2011 v 18:11 | Kat
Dneska mi začala škola a letos to bude asi dost těžký (nečekaně). Tenhle týden by to mělo být ještě v pohodě, ale od toho příštího, nebo možná dalšího už budu muset makat, takže nevím, jak budu mít čas sem psát. V úterý (ale až od toho příštího) tady asi nebudu dávat nic, protože budu přijíždět pozdě. Takže se nedivte, když tu někdy nic nebude, i když se bude něco dít.
Pokud budu mít v průběhu týdne čas, tak bych ráda dopřeložila rozhovory s jezdci GP2 a neradši bych je předpřipravila na ty úterky, ale nevím, jak budu stíhat a jak se mi bude chtít :D
Dál bych vám chtěla poděkovat za hlasy v soutěži na blogu red-bull-racing.blog.cz, postoupila jsem do dalšího kola a budu ráda, když mi zase pošlete nějaký ten hlas - http://red-bull-racing.blog.cz/1110/3-kolo-sonb-2011. Předem moc děkuju.

SONB

27. září 2011 v 10:54 | Kat
Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog o F1 a postoupila jsem do druhého kola. Budu ráda, když mi pošlete nějaké hlasy. Děkuju :-)

 
 

Reklama