Carlos Sainz Jr.

Carlos a život jezdce Formule 1

29. srpna 2015 v 17:34 | Katka
Dneska jsem si pro vás připravila článek o Carlosovi Sainzovi, který je v F1 nováčkem. Bude to o tom, jaké to pro něj je, co je pro něj těžké a tak podobně. Je to takový jeho blog a zřejmě takových jeho článků bude víc, pokud by se vám to líbilo, dejte mi v komentářích vědět, jestli má cenu to překládat. Ono to sice na překlad není nijak těžké, ale je to docela dlouhé, tak to zabere docela dost času a nechtěla bych to překládat zbytečně.

"I když jsem zatím nezajel takový výsledek, v jaký jsem doufal, všechno zatím v mé první sezoně víceméně vychází podle plánu. Celý život jsem byl na tyhle dny připravován a většina lidí, která teď kolem mě je, tu se mnou byla ve všech nižších kategoriích. Už se tak spolu známe opravdu dlouho.

Už před svým debutem v Melbourne jsem měl s paddockem F1 nějaké zkušenosti, protože jsem každý rok chodil na Velkou cenu Španělska.

Pamatuji, jak jsem na ten víkend čekal celý rok. Mám z té doby pár srandovních fotek, například jak jsem seděl ve voze Toyoty, když mi bylo teprve nějakých 10 let. Můj táta byl velmi dobrým kamarádem šéfa týmu Ove Andersona, který už tu s námi bohužel není. Také si pamatuji na dobu, kdy mi nedovolili jít v neděli na startovní rošt před závodem, ale najednou mě Bernie chytl za ruku a vzal mě tam. Na to nikdy nezapomenu!

The essential… Carlos Sainz

10. července 2015 v 19:06 | Katka
Mám tu pro vás rozhovor ze série The essential z oficiální stránky Formule 1. Vybrala jsem rozhovor s letošním nováčkem Carlosem Sainzem a myslím, že je dost zajímavý. Nejsem si ale jistá, jak se líbí tyhle rozhovory vám, protože tenhle typ článků většinou nikdo nekomentuje, tak prosím hlasujte v anketě pod článkem (nebo mi to napište do komentářů), ať vím, zda mám tyhle rozhovory překládat.

Jaké jsou základní prvky tvé předzávodní rutiny?
Carlos Sainz: Dělám pořád to samé. Moje postupy a rutiny jsou pořád stejné: 15ti minutové rozcvičení, pořád ty stejné cviky. Dělám to od loňska. Dostal jsem tip na to, jak jít do závodu s co největším sebevědomím.

Jaký je základ pěkného večera?
Holky.

Jaké základní věci musíš mít ve svém jezdeckém pokoji/motorhome?
Ve svém pokoji mám španělskou vlajku. Mám tam také spoustu fotek mých hrdinů: Rafaela Nadala, Fernanda Alonsa, Muhammeda Aliho, Alberta Contadora a Seve Balesterose - ti nejlepší z různých sportů!

 
 

Reklama