Lewis Hamilton

Zlý muž Formule 1 - Lewis Hamilton

1. srpna 2016 v 13:56 | Katka
V poslední době je čím dál více kritizován Lewis Hamilton a to absolutně za všechno. Znáte to, kdo chce psa bíti... Já se ho tu v tomto článku chci trošku zastat, protože všechna ta kritika mi přijde dost hloupá.

Protěžuje Mercedes Hamiltona?

Tak tomuhle se musím smát. Není to totiž dávno, kdy se mluvilo o opaku. Mercedes chce, aby titul vyhrál Rosberg a Hamiltona sabotuje. Před sezonou mu vzali mechaniky a vyměnili je za ty Rosberga. Hamilton se těmto spekulacím bránil a stejně tak tým. První závody byly navíc pro Lewise dá se říci tragické. Sám dělal chyby a také ho nejednou zradil jeho vůz. Potřebovali fanoušci nejen Lewise pádnější důvod, že Mercedes nechce, aby byl šampionem po třetí v řadě?

Lewisova mistrovská oslava

26. října 2015 v 14:54 | Katka
Nemůžu vás ochudit o fotky z oslav, jen jich je hrozně moc, konkrétně 90 a to bych sem do článku vkládala celý den. Blog bohužel ještě nepřišel na to, že by bylo fajn přidávat více fotek najednou. No nic, každopádně všechny fotky si můžete prohlednout zde, nebo po kliknutí na fotky níže.


Hamilton: Kdo říká, že bys měl v životě dělat jen jednu věc

16. října 2015 v 13:31 | Katka
Mám tu pro vás druhou část rozhovoru s Lewisem Hamiltonem. Tentokrát mluví o životě po F1 a dalších věcech. Snad se vám ty rozhovory líbí, protože je z nich krásně vidět, jak se Lewis od všech svých soupeřů liší.


Jezdíš po celém světě, máš ale nějaké konkrétní město, které tě inspiruje?
Rozhodně a nejen jedno! Každý miluje Paříž a stejně tak já. A Tokyo je jedno z mých oblíbených. Moje top trojka: Paříž, New York a Tokyo. Z těchto míst si můžete vzít spoustu inspirace.

Pokud bys ale přemýšlel o tom, kde se po kariéře F1 usadíš, kde by to bylo?
Myslel jsem na Karibik, miluju Karibik. Takže to s velkou pravděpodobností bude Karibik. Myslím, že život by tam byl mnohem pomalejší. Také ale myslím na místo, kde máte na jednu stranu ruch velkoměsta a na stranu druhou tam je pláž - no a pak mi přijde okamžitě na mysl Los Angeles. Nakonec si ale nemyslím, že bych tam chtěl žít, takže proč ne Havaj? Myslím, že bych se mohl usadit na Havaji. Ano, je to daleko od všeho, ale myslím, že by to za to stálo. Také bych neměl moc často rodinné návštěvy! (směje se)

Hamilton: Jsem pyšný na to, jak vypadám

15. října 2015 v 12:53 | Katka
Včera jsem na Formula1.com narazila na hodně zajímavý rozhovor s Lewisem Hamiltonem o jeho životním stylu. Nevím, jestli ho někde zveřejňovali, protože na české stránky zase tak nechodím, ale pokud to někdo z vás četl, tak mi napište do komentářů kde.

Rozhovor je dost dlouhý (ve wordu vyšel na 4 stránky!), tak jsem se rozhodla ho rozpůlit a zbytek tu zveřejním snad zítra.

Jinak se to hrozně špatně překládalo, tak doufám, že to nebude moc kostrbaté a bude se to dát číst. A pokud to dočtete až na konec, tak mi napište, co si o tom myslíte, protože by mě to zajímalo.

Lewisi, jsi vždy výrazně oblečený, vystajlovaný do nejmenšího detailu. Vyvstává tedy jedna otázka a to, jak marnivý je uvnitř Lewis Hamilton?
Marnivý? Ha, tak takovou otázku jsem ještě nikdy nedostal. Vlastně ani nevím, co tím přesně myslíte. Takže ne, uvnitř nejsem marnivý.

Tak to zkusme znovu. Když jdeš kolem zrcadla nebo výlohy, koukneš se na sebe?
Ou, to ne.

10 důvodů proč fandit/nefandit Lewisi Hamiltonovi

23. září 2015 v 19:43 | Katka
Lewis Hamilton momentálně bojuje o svůj druhý titul v řadě a je tak v centru pozornosti. Lewis je rozhodně kluk, který vzbuzuje v lidech různé emoce a já s ním za ty roky, co v F1 je, prošla řadou změn. Když přišel v roce 2007, tak u mě začínal na nule, postupně se z něj ale stal nenáviděný jezdec, na kterého jsem byla vyloženě alergická. Když však odešel od McLarenu, tak se můj vztah k němu začal měnit. Začala jsem ho víc brát a nyní mu už docela dost fandím. Možná to bylo tím, že jsme měli společného nepřítele - Sebastiana Vettela. Lewis se přidal na stranu Fernanda, prostě mu jeden čas lezl víte kam. No a na mě to úspěšně zabralo.

Jelikož si myslím, že se najde řada důvodů, proč mu fandit a proč naopak nikoliv, tak jsem je zkusila sepsat. Jen tak, co mě prostě napadlo. Bude to stručné, a pokud vás napadnou jiné důvody, tak mi to určitě napište do komentářů a taky to, jaký vztah máte k Lewisovi vy.


S kým randí Lewis Hamilton?

11. září 2015 v 22:38 | Katka
Odpusťte mi ten bulvární nadpis, ale nemohla jsem si pomoc. Lewis už mnohé nudí svými výhrami v F1, baví však mimo trať. Po rozchodu s Nicole Scherzinger byl spojován snad s každou holkou, která prošla kolem. Nyní však říká: "Jsem single. Nejsem vázán na nikoho."

Ještě nedávno byl spojován s další známou zpěvačkou a to Rihannou, se kterou byl třeba na Barbadosu. Viděn byl několikrát také s Kendall Jenner (naposledy včera, fotky budou v článku). A co na to Lewis? "Jsem spojován s opravdu krásnými ženami. Dokud jsou nádherné, tak mi to nevadí."

Nyní se prý chce soustředit na kariéru a také hudbu. Tak uvidíme, jak dlouho single vydrží a hlavně, jak dlouho vydrží média nespojovat ho s žádnou ženou.

A z trošku jiného soudku - Lewis se byl podívat v Milánu, kde navštívil Expo, fotky přidávám do článku.

Lewis pro ES Magazine

10. července 2015 v 19:47 | Katka
Mám pro vás po strašně dlouhé době nějaký photoshoot. Nemůže být samozřejmě s nikým jiným než s Lewisem a co si budeme povídat, ty jeho fotky dokáží být dost vtipné.

Jak Lewis šlápnul na nohu Billu Clintonovi

5. dubna 2015 v 19:00 | Katka
Lewis Hamilton se zúčastnil pořadu The Clare Balding Show a rozpovídal se tam o řadě zajímavých věcí. Když byli hosté dotázáni, zda se někdy ztrapnili před celebritou, Lewis přiznal: Jsem vinen. A hned to vysvětlil: "Měl jsem to štěstí, že jsem byl pozvaný na oslavu 90. narozenin Nelsona Mandely v Londýně. Bylo to fakt cool, protože jsem přijel a byl u jeho stolu - byl jsem asi jen dvě místa od něj. Oprah seděla vedle. Bylo to šílený. Všiml jsem si, že tam je Will Smith a já jsem velký fanoušek Fresh Prince, takže jsem se s Willem samozřejmě chtěl setkat. Takže když se všichni začali zvedat, pospíchal jsem, abych se setkal s Willem. Jak jsem se prodíral lidmi, šlápl jsem někomu hodně tvrdě na nohu, otočil jsem se a byl to Bill Clinton. Byl jsem tak nervózní, že jsem se ani neomluvil a běžel dál," smál se Lewis.

Lewis také prozradil, co mu chybí nejvíc, když je na závodech. Zatímco další host Tom Daley, britský miláček, který soutěží ve skocích do vody, přiznal, že mu nejvíce chybí jídlo, Lewis odpověděl: "Moji psi - Roscoe a Coco."

Lewis pak opět vyprávěl příběh, jak Ronu Dennisovi řekl, že za něj jednou bude jezdit a všichni víme, jak to dopadlo.

Pak všechny pobavilo téma Nico Rosberg a vložka a rovněž Lewisovo povídání o potápění. Pak přišel na řadu Lewisův bratr a Lewisovy začátky.

"Je to strašně, strašně divné," řekl Lewis na téma Nico a vložka. "Normálně bych něco takového nebránil a rozhodně nikdy bych to nepoužil, ale v Malajsii je opravdu hodně horko. Je to jako kdybyste cvičili v sauně skoro dvě hodiny - je to zabijácké. Po pěti kolech vám pot začne téct do očí a dost to pálí."

Do studia pak přišla i bývalá hráčka kriketu a začala se hrát hra na vinu. Jednu z otázek jsem zmínila výše. Všechny pak rozesmála odpověď na otázku, zda nikdy nečůrali do bazénu. Všichni se totiž přiznali, že jsou vinni. Stejná odpověď padla při otázce, zda měli někdy nemístný sen o nějaké celebritě.

Pokud se chcete podívat na celé video, dolu dávám odkaz, není to moc dobrá kvalita, ale nic jiného jsem bohužel nenašla.

Rozhodně doporučuju se na video kouknout a to nejen kvůli Lewisovi. Toma Daleyho znám už strašně dlouho, možná od jeho 12 let? Možná i dřív. Když jsem ho v tom videu prvně viděla, tak jsem ho ani nemohla poznat. Vyrostl z něj fakt pěkný kluk a taky strašně sympatický. Tom byl hvězdou už od mala, protože už ve 13ti letech vyhrál mistrovství Evropy. Velmi emotivní pak bylo jeho přiznání ohledně své orientace. Pamatuju, když jsem ho tenkrát viděla, tak jsem se rozbrečela. Mám pocit, že hlavně ve sportu jsou podobná přiznání pro sportovce strašně těžká a chce to hodně síly s tím přijít mezi lidi a zvlášť když se jedná o tak mladé lidi jako Tom.


Lewis dostal kopačky, nechtěl se ženit

4. února 2015 v 10:47 | Katka
A je to tady zase. Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger se opět rozešli. Schválně, kdo to počítá? Kopačky dostal znovu Lewis. Důvod je stále stejný. Pár se totiž rozchází v názoru na svatbu a založení rodiny.

Nicole je o šest let starší než její partner a tak má trošku jiný názor na to, kdy založit rodinu. Lewis si zatím chce stále užívat a do ženění se nežene. Přitom, když se naposledy dali dohromady, tak toho Nicole nasliboval… Jenže skutek utek.

Krize trvala už nějaký ten měsíc, kdy se Lewis ne a ne rozhodnout, jestli už je připraven na to se usadit.Lewis Hamilton - Photoshoot

9. května 2014 v 13:55 | Katka

Lewis a Nicole v Římě

16. února 2014 v 16:48 | Katka
Nicole a Lewis zase spolu? Už to tak vypadá. Nyní spolu byli v Římě a podle jejich přátel jsou velmi zamilovaní. Lewis rozchod špatně nesl a řekl, že pokud jednou Nicole získá zpět, už ji nikdy nenechá odejít. Podle všeho prý bude dokonce i brzy svatba...

Lewis Hamilton - Vánoce

2. ledna 2014 v 20:14 | Katka

Lewis a Nicole: Plánují svatbu?

8. prosince 2013 v 19:08 | Katka
Příběh Nicole Scherzinger a Lewise Hamiltona je nekonečná story. Mám tu pro vás trošku bulváru, který přináší další část příběhu bývalého páru.

Lewis s Nicole se letos rozešli. Údajně nebyl Lewis připraven udělat další krok, vzít si Nicole a mít s ní dítě. Podle některých informací jsou však stále spolu. Nicole ale nechce říct nic oficiálně, dokud si nebude jistá, že dělá tu správnou věc.

Lewis plánuje Nicole požádat o ruku a to již v příštím roce. To alespoň tvrdí zahraniční média. A podle nich by to bylo již potřetí.

Jeden z blízkých zdrojů páru řekl: "Bude to potřetí, co Lewis položí tuhle otázku. Ale věří, že tentokrát to bude jiné. Oba díky rozchodu zjistili, že nedokáží být bez sebe. Chce vzít Nicole na romantický Carmel a vytáhnout prsten. Nepochybuje, že řekne ano."
Nicole ho prý vzala "na milost" jen s tím, že se příští rok vezmou. Tak uvidíme, co na tom bude pravdy.

Lewis - Dubaj

30. října 2013 v 20:08 | Katka

Lewis - Mount Kinabalu

2. října 2013 v 18:53 | Katka

Lewis - Kuala Lumpur

24. září 2013 v 18:03 | Katka

Lewis - Itálie

5. září 2013 v 21:29 | Katka

Lewis a jeho prázdniny

13. srpna 2013 v 21:00 | Katka
Co dělá Lewis o letní pauze? Tak třeba nahrává desku. Každý den maká ve své posilovně. Také si stýská po Nicole. Například k následující fotce napsal, že je s Roscoe na výletě, ale někdo tam chybí.


Lewis a Nicole: Vrátí se k sobě?

7. srpna 2013 v 9:38 | Katka
Lewis Hamilton se letos rozešel se svou přítelkyní Nicole Scherzinger. Důvod byl nejspíše ten, že Lewis nebyl připraven udělat krok vpřed. Nicole chtěla pomalu založit rodinu a to se Lewisovi moc nechtělo. Nyní se prý plánují sejít a promluvit si o tom všem a jak by sladili své programy.
"Oba ví, že tohle je poslední šance, aby to nějak fungovalo," říká jejich blízký zdroj. "I když kvůli svých pracovním závazkům trávili hodně času v různých zemích, tak byli neustále v kontaktu přes telefon a textovky. Strana Nicole říká, že jsou stále oficiálně od sebe, ale oba se zoufale snaží situaci vyřešit."
Lewis si v posledním závodě dojel pro letošní premiérové vítězství a to se rozhodl věnovat právě Nicole. "Po celý závod byl v mé mysli někdo, kdo je pro mě opravdu speciální a já ji to chci věnovat. Jsou to nejtěžší měsíce mého života. Přijít sem, poté co jsem byl v posledních týdnech opravdu na dně.., prostě jsem to nečekal."

Nicole dala Lewisovi kopačky po telefonu

11. července 2013 v 17:47 | Katka
Jak už jsem psala, Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger se rozešli. Nebyl to žádný drb, je to všechno potvrzené. Podle všeho to byla Nicole, kdo ukončil vztah. Prý to bylo kvůli tomu, že se Lewis nechtěl pohnout vpřed. Přitom letos Hamilton prohlašoval, že si chce Nicole vzít. Jenže to všechno byla jen slova a činy žádné.
"Nicole byla ta, kdo měl odvahu to ukončit," řekl tajný zdroj. "Byla frustrovaná z toho, že se Lewis nechtěl pohnout vpřed a řekla mu, že už nebude více čekat. Skončilo to zuřivou hádkou po telefonu ohledně poznámky: "mohli bychom se zasnoubit někdy v příštím roce". Lewis ji řekl, že na svatbu nespěchá. Pro Nicole to byla poslední kapka. Řekla mu, pokud nepostoupí na další level, pak se zařídí bez něj."
I když je Nicole zdrcena, je prý přesvědčena, že udělala správnou věc.
Lewis je z rozchodu asi ještě zdrcenější. "On udělal chybu, když podcenil, jak moc se chce Nicole vdát a stát se matkou," řekl dále zdroj. "Lewis byl absolutně šokován, když mu zavolala."
A co k rozchodu řekl sám Lewis? "Snažím se být pozitivním, ale procházím si opravdu těžkým časem, protože jsem ztratil někoho opravdu speciálního. Můj svět se obrátil vzhůru nohama."
Pro Hamiltona není moc lehké teď pracovat. Přiznává ale, že se musí snažit kvůli svému týmu. "Pokud přijdu s hlavou sklopenou, negativní energie se přenese na všechny mé mechaniky, kteří pracují ve dne a v noci a to já nechci. Opravdu se snažím sebrat a mít hlavu nahoře, ale je to těžké."

Lewis - Německo

6. července 2013 v 20:31 | Katka

Lewis a Nicole se prý rozešli

1. července 2013 v 20:52 | Katka
Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger se prý rozešli. Důvodem je opět čas, ten na sebe oba mají minimum.
Jejich blízký zdroj uvedl: "Nicole má zlomené srdce a je úplně zničená."
Mluvčí Nicole prý rozchod také potvrdil. Přitom to vypadalo, že pár plánuje svatbu. Lewis na otázku, kdy bude svatba, řekl: "Jsme spolu pět let, což je opravdu milník. Doufejme, že brzy, možná dříve než to bude šest let."
Pár je spolu od roku 2007, kdy Lewis skončil v šampionátu těsně druhý. V roce 2010 se rozešli kvůli našlapanému programu obou.
Nicole kromě zpěvu i porotcuje v talentové soutěži a tak je času opravdu málo.
Tyto zprávy přinášejí bulvární deníky. Je tak možné, že je vše úplně jinak a budeme si tak muset počkat, co nám k tomu řeknou sami Nicole a Lewis.

Hamilton a Cal Crutchlow - Silverstone

1. července 2013 v 20:13 | Katka
Cal Crutchlow je závodník MotoGP a ještě v sobotu závodil v Assenu, kde bral třetí místo. V neděli už ale byl v Silverstone a sledoval závod.Setkal se mimo jiné s Lewisem Hamiltonem.

Lewis - Silverstone (2)

30. června 2013 v 20:58 | Katka

Lewis - Silverstone

29. června 2013 v 21:21 | Katka

Fantastický jezdcec v opravdu úžasném voze, říká Hamilton o Vettelovi

29. června 2013 v 10:30 | Katka
Sebastian Vettel je často kritizován některými svými soupeři. Hodně z nich si totiž myslí, že své úspěchy získal jen díky tomu, že má k dispozici daleko lepší vůz než jeho konkurenti. Di Resta argumentoval tím, že když s ním kdysi jezdil ve stejném voze, tak ho porážel. Vettel však tento týden řekl, že je mu jedno, co ostatní jako Hamilton nebo Alonso říkají.
Hamilton na to nyní reagoval slovy: "Je nefér říct, že ho kritizujeme a říct, že si nezaslouží patřit ke mně a k Fernandovi. Rozhodně do této skupiny patří."
Ani Hamilton si ale neodpustil poznámku o rychlém voze. Podle něj je to fantastický jezdec, který má ale opravdu úžasné auto. V jiném autě by to měl Vettel prý mnohem těžší.
"Moje komentáře vycházejí z toho, co vidím, když s ním závodím kolo na kolo - tedy těch pár sekund, které zvládnu než odlétne do dálky. Jsem si jistý, že vzadu v mysli každého jezdce je otázka: ,Jaké by to bylo, kdybych byl v tom autě?´"

Lewis Hamilton - photoshoot

26. června 2013 v 12:12 | Katka

Lewis - photoshoot

22. června 2013 v 19:27 | Katka

Lewis a Nicole slaví páté výročí

4. června 2013 v 18:58 | Katka
Hvězdný pár Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger slavil na Capri své páté výročí. Za svou lásku museli bojovat. Dokonce se v roce 2010 krátce rozešli. Oba se věnovali svým vlastním kariérám a tak nebylo lehké to skloubit dohromady. Nakonec se ale opět dali dohromady.
Společně si užili romantický víkend na italském ostrově Capri. Společnost jim dělal i Roscoe. "Nikdy na to nezapomenu. Miluju tě babe," napsal na svůj twitter Lewis a přidal následující fotku.

Lewis a Stirling Moss

1. června 2013 v 19:47 | Katka

Roscoe - Monako

22. května 2013 v 20:32 | Katka

Lewis Hamilton na MotoGP (2)

19. května 2013 v 19:24 | Katka
Jak už jsem psala, Lewis Hamilton se byl podívat na MotoGP. Na svůj twitter pak napsal: "Musel jsem se setkat s Valentinem Rossim, jsem jeho velký fanoušek. Také jsem si vyměnil helmy se skvělým Jorge Lorenzem. Děkuji oběma. Vždy jsem byl velký fanoušek MotoGP, nikdy jsem ale neměl šanci se jít kouknout, ale v TV jsem sledoval každý závod. Mega den!"

Lewis Hamilton na MotoGP

19. května 2013 v 15:12 | Katka
Lewis se byl podívat na závod MotoGP v Le Mans. Ten mimochodem vyhrál Dani Pedrosa před Calem Crutchlowem a Marcem Marquezem. Lewis byl i na pódiu, kde předával jednu z trofejí. Fotky jsou z twitteru a kvalita teda nic moc, ale alespoň něco. Alonso se třeba na závod dívá doma z televize. Paul di Resta a Jenson Button se zase jeli podívat na DTM.

Roscoe na svém prvním závodě

15. května 2013 v 21:08 | Katka
Lewis konečně vzal na závod i svého buldočka Roscoe. Nejprve pro něj získal speciální akreditaci, o kterou žádal Bernieho Ecclestona. Ten svému oblíbenci samozřejmě vyhověl. Roscoe se měl zúčastnit už závodu v Bahrajnu, ale nebylo mu dobře a tak zůstal doma a s Lewisem vyrazil až do Barcelony.
Roscoe kulhal a musel k veterináři. Teď se to prý lepší. V Barceloně tak byl hlavně v Lewisově motorhomu.
Roscoe je mezi fanoušky velmi známý, protože Lewis i Nicole pravidelně zásobují své fanoušky na twitteru fotky svého domácího mazlíčka.

Lewis a Nicole - Malibu

8. května 2013 v 19:14 | Katka

Lewis - Saturday Night Takeaway

31. března 2013 v 15:47 | Katka

Lewis - Malajsie

22. března 2013 v 15:31 | Katka

Lewis - Austrálie

15. března 2013 v 10:03 | Katka

Hamilton chce pro své trofeje postavit muezum

12. března 2013 v 18:03 | Katka
Lewis Hamilton má velké plány, chce si totiž postavit muzeum, kde by měl své trofeje, ale i samotné formule... "Přemýšlel jsem o tom, že postavím muzeum," přiznává Hamilton. "Byl to nápad mého táty. Bylo by cool ho mít někde v Stevenage nebo Londýně, nevím, někde, kde bych mohl mít jeden vůz z každé sezony, kdy jsem jezdil a kde bych měl trofeje tak, aby si je lidé mohli prohlédnout. Nebo bych postavil dostatečně velký dům, kde bych mohl mít stovky trofejí - musím jich mít alespoň 500!."Hamilton: Alonso je ten, koho chci porazit

10. března 2013 v 18:29 | Katka
Další slova chvály na Fernanda Alonsa vyřkl jeho velký rival Hamilton. Ten loni jezdil za McLaren s Jensonem Buttonem. Jenže souboje s krajanem ho nechávají chladným, něco jiného je to však s Alonsem. "Soupeření s Jensonem mě opravdu nijak nevzrušuje, soupeření s Fernandem mě vzrušuje mnohem víc," řekl Hamilton. "Je to kluk, kterého chci porazit. Také chcete porazit Seba (Vettela), když má nejvíce titulů. Ale Alonso je dle mého nejrychlejším pilotem. Je také jedním z nejzkušenějších. Pro každého bude těžké ho porazit. Musíte se snažit a být před ním ve Ferrari, které je konkurenceschopné a myslím, že bude letos hodně rychlé. To bude opravdová výzva."

Hamilton: Těším se, až Sutila uvidím

1. března 2013 v 23:49 | Katka
Psala jsem už o tom, že Sutil řekl, že spolu s Hamiltonem není v kontaktu a nemá s ním žádný vztah. Teď je tu pohled ze strany Hamiltona. Ten ho evidentně bombarduje e-maily, zatím se však nedočkal žádné odezvy. "Před nedávnem jsem mu posílal e-mail, protože jsem slyšel, že má šanci, že získá místo a řekl jsem mu, že se za něj pomodlím, opravdu jsem doufal, že dostane místo, protože si ho zaslouží a opravdu jsem doufal, že ho uvidím zpátky v F1."
To však nebyl jediný e-mail... "Psal jsem mu e-mail na cestě sem (na testy do Barcelony), jakmile jsem to zjistil a gratuloval mu." Odpovědi se Hamilton nedočkal, přesto věří, že si jednou o všem popovídají. "Opravdu se těším, až ho uvidím, protože jsme se už nějakou dobu neviděli. Pro něj je to skvělá příležitost. Opravdu, opravdu mu přeji vše nejlepší pro tento rok a do zpráv jsem mu napsal, že doufám, že vyjede na trať a všem dokáže, že udělali správné rozhodnutí."

Lewis - Men's Journal

21. února 2013 v 21:15 | Katka

Lewis - Barcelona

21. února 2013 v 20:30 | Katka

Lewis - Top Gear

18. února 2013 v 18:30 | Katka
Lewis byl v pořadu Top Gear a překonal čas Sebastiana Vettela. Video bohužel není celé.

Lewis - twitter

17. února 2013 v 20:03 | Katka

Lewis chce svého psa vodit i na závody

9. února 2013 v 22:18 | Katka
Lewis Hamilton začal naplno tento týden svojí štaci u Mercedesu, má za sebou první tréninky s novým týmem. Přiznává, že nikdy nebyl spokojenější. Lewis si pořídil soukromé letadlo za 20 milionů liber a také si koupil štěňátko britského buldoka, které pojmenoval Roscoe, kterého si dokonce chce brát i na závody.
Tím, že si Lewis pořídil pejska, tak si splnil svůj sen. "Roscoe je jedním z mých nejlepších kamarádů. Vždy jsem chtěl psa. Vyrůstal jsem se psy, co jsem se narodil. Moje maminka má spousty psů, můj tatínek má také psa, takže já chtěl také jednoho a tak jsem si pro něj šel." Lewis Roscoe pořídil pas, aby s ním mohl cestovat po světě. Také požádal Bernieho, aby mohl jezdit i na závody se svým psíkem a doufá, že mu to Bernie dovolí.
"Jsem teď štastnější," říká Lewis. "Jsem šťastný, že mám před sebou novou výzvu. Šťastný, že mám před sebou nový začátek. Šťastný, že je to nová kapitola mého života. Jsem šťastný a nadšený, protože vím, že můžu přispět tvrdou prací." Lewis přiznává, že když šel prvně do paddocku, tak bylo divné nejít k McLarenu, ale Mercedesu. "Je to jako by všechno začalo znovu. Pamatuju, jak to šlo v roce 2007, musel jsem se učit všechny věci a teď to budu muset dělat znovu." Mercedes má prý např. mnohem více tlačítek. Takže když jde ven, napíše si poznámky, aby se mohl učit i mimo továrnu.

Jedna fotka Lewise

29. ledna 2013 v 19:01 | Katka

Lewis u Mercedesu

25. ledna 2013 v 13:35 | Katka
Lewis byl opět u Mercedesu, kde byl oficiálně představen zaměstnancům a také se setkal se svým novým týmovým kolegou Rosbergem. Lewis se také setkal s médii a fotil se v závodní kombinéze.

Hamilton nevylučuje návrat k McLarenu

24. ledna 2013 v 12:57 | Katka
Vztah mezi Lewisem Hamiltonem a Fernandem Alonsem se od roku 2007 výrazně změnil. "Můj vztah s Fernandem je mnohem lepší," řekl i sám Hamilton. Podle něj už se oba přenesli přes sezonu 2007 a oba si toho druhého váží. "Věřím, že je nejlepší a on to samé řekl v Brazílii o mně. Moc se mi líbí, když mi prokazuje takový respekt, protože stejně tak ho respektuju i já."
Alonso už letos řekl, že Mercedes bude s Hamiltonem mnohem silnější. Právě do Mercedesu letos Hamilton přestoupil z McLarenu a nevylučuje, že by se mohl někdy v budoucnu do McLarenu opět vrátit. "Ten tým je můj domov," vysvětluje to Hamilton. "Vždy to bude místo, kde jsem vyrostl, vždy to bude místo, kde je mé srdce - tak to opravdu bude. Dokonce i když jsem někde jinde, vždy se kouknu zpět a budu vědět, že jsem svých prvních 21 závodů vyhrál s McLarenem a dostal jsem tam svou první šanci. Je to tým, který mi pomohl proniknout do světa formule 1, takže mé srdce a duše je tam."

Lewis v továrně Mercedesu

21. ledna 2013 v 18:17 | Katka
 
 

Reklama