Marcus Ericsson

Jak mi Marcus odpověděl

17. dubna 2015 v 15:57 | Katka
Je zajímavé, jak se někdy určité věci sejdou. Zrovna včera jsem sepisovala první článek z takové minisérie, kde bych chtěla psát o mém kontaktu se sportovci. První článek bude o písemném kontaktu a je připraven ke zveřejnění v úterý. Když jsem to ale psala, vůbec jsem neměla tušení, co se ještě ten den stane.

Ani nevím, kdy jsem viděla video Sauberu, kde jejich jezdci odpovídali na otázky fanoušků. Na jeho konci oznámili, že tentokrát se bude vybírat pouze z otázek položených na youtube. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit a nezeptat se na něco. Jelikož jsem viděla, jak Marcuse nadchla otázka na hokej a hlavně jelikož jsem sama velký fanoušek hokeje, bylo jasné, kam bude otázka směřovat.

Položila jsem tedy otázku a nějak to vypustila z hlavy, ještě vím, že jsem se o tom zmínila Šárce. Nic jsem od toho nečekala a jen se chtěla na ten díl podívat - co kdyby.

Včera jsem pak jela z práce a jako vždy jsem si v autobusu zapnula internet, abych si zkrátila cestu a zjistila, co je nového. V tom mi přišlo upozornění, že mě ve svém komentáři zmínil Sauber F1 Team. Chvíli jsem na to koukala, vůbec jsem nevěděla, co to má být a až když jsem se na to podívala, došlo mi to. "Tvoje otázka byla zodpovězena v našem posledním videu." Následoval šok - fakt mi Marcus odpověděl na otázku? Nepíšou to všem? Problém byl, že můj internet v mobilu je hrozně pomalý a přehrání videa je nemožné. Musela jsem čekat, než přijedu domů. Celou cestu jsem tak byla hrozně nervózní a natěšená, přišlo mi, že cesta trvá ještě déle než normálně (autobus měl zpoždění, takže…).

Když jsem přijela domů, honem jsme se připojila k wi-fi a zapnula video. Jedna otázka za druhou a moje nikde. Už jsem si myslela, že tam nebudu, když tu to přišlo. Felipe Nasr přečetl mojí otázku a dokonce se mu povedlo skvěle vyslovit mé jméno (má u mě jedno malé bezvýznamné plus) a Marcus hned začal odpovídat. Vážně si neumíte představit mou radost a nadšení. Něco podobného jsem zažila, když jsem si přečetla e-mail, že jsem vyhrála účast na promítání filmu Senna. Takový ten pocit, kdy máte chuť tancovat a skákat radostí. Musí to znít asi úplně stupidně, ale já z toho měla prostě ohromnou radost. Koukla jsem na to znovu a musela se někomu svěřit - a komu jinému než dvěma největším fanynkám Marcuse, které znám - Elišce a Šárce.

Marcus u mě na oblíbenosti rázem stoupl o několik míst, a i když jsem mu za poslední dobu fandila mnohem víc než kdy dřív, teď se situace ještě podstatně změnila. Taky mě to utvrdilo v tom, že jsem fanynkou Sauberu.

V dalším kole se vybírají otázky tuším z facebooku, takže určitě svou šanci taky zkuste :-)

A pokud se na video chcete podívat, přidávám odkaz (moje otázka je v 7. minutě): https://youtu.be/kphK8cvbzy0
 
 

Reklama