Max Verstappen

Hon na Maxe aneb začínám mu fandit?

19. listopadu 2016 v 21:30 | Katka
Poslední dobou je ho všude dost. Tu ho chválí za perfektní jízdu a tu ho haní za agresivní předjížděcí manévry. Jedno je jisté - Max Verstappen nenechá chladným asi nikoho.

Já osobně byla jeho velkým kritikem. Byla jsem hodně proti tomu, aby začal v F1 jezdit a stojím si za tím pořád. Podle mě by jezdec, který nemůže mít řidičák, v F1 jezdit neměl. Nesedl mi nikdy ani jako člověk. Jeho arogantní chování mi bylo vždy dost proti srsti a to nemluvím o jeho otci a básnění všech z Red Bullu. A nepřidalo tomu ani jeho povýšení do Red Bullu na úkor Daniila Kvjata. Poslední dobou se ale můj pohled na něj dost mění.

The essential… Max Verstappen

16. července 2015 v 16:49 | Katka

Mám tu pro vás další rozhovor z oficiálních stránek F1. Tentokrát to bude Max Verstappen a já se přiznám, že se mi ten rozhovor líbí nejméně. Asi je to tím, že jsem zaujatá, ale mě prostě Max není vůbec sympatický a tímhle rozhovorem si mé sympatie nezískal.

Jaké jsou základní prvky tvé předzávodní rutiny?
Nic moc… Obléknu se, promluvím se svým inženýrem a jsem připraven na závod. Nemám nic zvláštního - žádný rituál, žádné voodoo, žádná meditace.

Jaký je základ pěkného večera?
Přátelé a noční klub - pak je vše vyřešeno.


 
 

Reklama