Narain Karthikeyan

Idiot Narain vrací úder: Vettel je uplakánek

29. března 2012 v 10:34 | Kat
Karthikeyan je idiot, sváteční pilot. To řekl obhájce titulu Sebastian Vettel na adresu indického jezdce, poté co ho kontakt s ním vyřadil z bojů o bodované příčky. A Narain si to nenechává líbit a Vettelovi komentáře komentuje: "Nečekal bych, že profesionální sportovec bude takový ufňukánek. Myslím, že je vysoce frustrován z toho, že prožívá těžkou sezónu. Je však naprosto neprofesionální. Ponižující poznámky je stavějí pouze do špatného světla. Nemůže ostatní označovat za idioty jen proto, že má dobré auto. Já jsem vyhrával závody ve všech předchozích šampionátech jednosedadlových formulí, kterých jsem se zúčastnil, takže od Vettela nepotřebuji certifikát."
Inda se zastali oba piloti Force Indie. Podle Hülkenberga to nebyla Narainova chyba a výrok Vettela tak vůbec nechápe. Di Resta sice situaci neviděl, ale tvrdi: "Narajn může na trati dělat tolik, co jezdci, jako je Vettel. Oba jsou piloti formule 1 a jsou tady, aby reprezentovali své týmy."

Karthikeyan druhým pilotem HRT

3. února 2012 v 15:08 | Kat
V F1 nezůstává už žádné volné místo. To poslední u HRT obsadil Narain Karthikeyan. Dnes ho tým potvrdil coby druhého pilota týmu. Už dříve byl oznámen jako jezdec HRT Pedro de la Rosa. Ind byl pilotem HRT už loni, ale v průběhu roku byl nahrazen nováčkem Ricciardem, který letos povýšil do Toro Rosso.
Narain: "Trvalo to, stálo to hodně tvrdé práce, aby se to stalo, ale jsem nadšený, že budu na startovním roštu s HRT. Byl jsem spokojený s naší silnou výkonností v indické Grand Prix, před svými vášnivými domácími fanoušky a těším se, až navážu na tento výsledek i v roce 2012. Od konce roku 2011 jsem tvrdě trénoval, abych se připravil na novou, náročnější sezónu, pokud bych byl osloven. Naskytla se mi tato příležitost a za to jsem rád. Těší mě, že jsem podepsal s HRT F1 Team. S novým vedením, Pedrem a týmem rozhodně máme potenciál k pokroku."

Narain a Pavarna - Indie

30. října 2011 v 20:19 | Kat

Narainek - Indie

29. října 2011 v 17:46 | Kat
Jak jsem slíbila, tady je. Doufám, že ten nápor krásy přežijete.

http://motorsport.nextgen-auto.com/gallery/pictures/2011/f1/gp-india-29oct/245_medium.jpg
 
 

Reklama