Závody na vlastní kůži

Závodění v Česku: Plochá dráha

18. září 2018 v 16:55 | Katka
V České republice je spousta možností, jak se dostat k dobrému motorsportu. Máme tu závody rally nebo třeba MotoGP. Každý rok se tady koná i závod ploché dráhy. Velká cena České republiky se jezdí na stadionu na Markétě a letos jsem se tam byla poprvé podívat.

Osobně jsem k ploché dráze neměla žádný vztah. Závod jsem neviděla několik let a vlastně nikdy jsem tento sport moc nesledovala. Když ale jo, tak mě vždycky docela bavil. Očekávání jsem od toho ale neměla vůbec žádné.

Tento článek píšu možná s křížkem po funuse, protože závod se jel v květnu, ale má to svůj důvod. (Dobře nebyl čas, ale musíme to na něco svést, no ne? :D ) Během pár týdnů by totiž mohly jít do prodeje lístky na příští rok a kdy jindy vás nalákat než teď?

VC Maďarska z paddocku GP3

31. července 2018 v 17:54 | Katka
Letos to bylo po čtvrté, co jsem zavítala na závody do Maďarska a byla to tentokrát trošku jiná návštěva než normálně. Víkend jsem totiž strávila v paddocku GP3 a Formule 2.
Tento rok byl výlet do Budapešti trošku zkomplikovaný a dlouho to vypadalo, že ho strávím po památkách. Nakonec jsem se ale na okruh přeci jen dostala. Šárka mi zařídila paddock pass a já tak byla hostem týmu GP3 Jenzer.

Najväčšie hviezdy chodia v nedeľu

23. srpna 2017 v 10:22 | Lilli
Dnes tu pro vás mám speciální článek. Lilli, která již zanevřela na Jaimeho Alguersuariho a stala se obdivovatelkou monackých závodníků, strávila v Maďarsku tři dny v paddocku F2 a GP3. Snažila jsem se ji přemluvit, aby se s námi podělila o to, jak to tam chodí, ale neuspěla jsem. Můžete to zkusit vy :D Každopádně v článku o Jorge Lorenzovi se nám pochlubila se svým zážitkem z Maďarska, kdy potkala svého idola, který se shodou okolností jmenuje také Lorenzo. Tady se tedy dozvíte, kdo to je a jaké to bylo.

A malé upozornění: Vše, co je psáno kurzívou, píšu já. Teď už přeji příjemné čtení.

Predstavte si tú situáciu - kráčate asi v päťdesiatstupňovej horúčave po paddocku F2&GP3, je nedeľa a vy nutne potrebujete fotografiu s Charlesom Leclercom, lebo ste ju za predošlé dva dni (menej spotení a červení) fakt nemohli získať. Prečo? Lebo. Lebo je to "Charlo" proste.

Fotostory z Maďarska

19. srpna 2017 v 22:16 | Katka
Pozdě ale přece. Když už jsem přidala fotky z Brna, tak sem hodím těch pár, které mám z Maďarska. A jelikož těch závodních moc není, tak jsem se rozhodla přidat i fotky Budapešti. A zkuste někdo říct, že je Budapešť hnusná! :D


To tak přijdete v sobotu na tribunu a zjistíte, že máte výhled přímo na Fernanda....

Fotostory z Brna

19. srpna 2017 v 19:05 | Katka
Letos to bylo již pošesté, co jsem zavítala na MotoGP do Brna. Určitě jste si tady na blogu všimli, jak moc mám závody silničních motocyklů ráda. Letos zrovna nejvíc fotek nemám, ale pár jsem jich vybrala. Takže co se dělo v Brně?


Letos byl brněnský paddock snad nejlepší. Strávily jsme tam o hodinu déle, když nás tam pustili dřív - pořád nechápu :D

Jak jsem potkala Jorgeho

12. srpna 2017 v 21:10 | Katka
Mám za sebou dva úžasné týdny plné motorsportu. Nejprve Formule 1 v Maďarsku a pak MotoGP v Brně. A hlavně na tu druhou akci asi nezapomenu. Splnil se mi tam totiž jeden velký sen.

Splnění snu je asi moc silné slovo, ale snad chápete, jak to myslím :D Mnozí z vás už to ví, setkala jsem se s Jorge Lorenzem. A jestli mám nějaký vzor nebo idola, je to on. Postavila bych ho na stejnou úroveň s Fernandem.

Do Brna jezdím od roku 2012 a Jorge byl vždy mým cílem. Nejblíže jsem mu byla tuším dva roky zpátky, kdy mi podepsal knížku. Setkání se tomu říct ale rozhodně nedá. On byl na schodech a já jí mezi davem lidí držela, že ani nemohl vědět, kdo mu jí podává :D

Fotoreport z Brna

8. září 2016 v 6:31 | Katka
Letos jsem žádný článek z MotoGP v Brně nepsala, tak aspoň takovýhle fotoreport :-)

Rozhovor rozdával vedoucí muž šampionátu Moto3, Brad Binder.

Co potřebujete vědět, než vyrazíte na Hungaroring?

28. července 2016 v 18:03 | Katka
Mám tu pro vás poslední článek z Hungaroringu. Myslím, že není na škodu sepsat pár rad pro ty, kteří ještě na závodech nebyli a třeba neví, co a jak. Pokud budete mít další dotazy, tak mi je napište do komentářů a já sem třeba ještě pár bodů dopíšu :-)

1) Jet na víkend nebo jen na neděli?

Pokud přemýšlíte, zda nepojedete do Maďarska pouze na otočku, tak bych vám to nedoporučovala. Vůbec se vám to totiž nevyplatí. Pokud máte možnost jet na více dnů, tak je to rozhodně lepší varianta. My byly v Maďarsku na neděli loni a finančně to není velký rozdíl. Vstupenky na neděli jsou totiž jen o pár eur levnější než ty na celý víkend.

Pokud vezmeme třeba nejlevnější tribunu Bronze, tak víkend tam stojí 145 EUR a lístek pouze na závod pak 131 EUR. Kdybyste ale chtěli jet jen na pátek, tak je to za pouhých 9 EUR, sobota za 21 EUR.

Na F1 v Maďarsku: Od pátku do neděle

27. července 2016 v 10:24 | Katka

Pátek

V pátek se jely tréninky Formule 1 i doprovodných sérií (GP2, GP3 a Porsche Supercup) a rovněž kvalifikace GP2. My přijely na okruh hned na první trénink F1 a vydržely tam asi do půlky toho druhého. Mezitím se jel ještě trénink GP2.

Musím říct, že ze všech sérií, které se ten víkend jely, tak mě zajímala nejvíce F1 a GP3. GP2 pro mě zase tak atraktivní není, protože tam nemám žádného pořádného favorita. GP3 se ale jely až na úplný konec programu a vydržet tam tak dlouho bylo alespoň pro mě nemožné. Opravdu nevím, kolik bylo stupňů, ale to horko bylo příšerné. Mohly jsme tam být tak čtyři hodiny a něco a stačilo to. Místo toho jsme radši obdivovaly krásy Budapeště.

Na F1 v Maďarsku: Pit walk

26. července 2016 v 14:46 | Katka
Stejně jako loni jsem se i letos vypravila na závod Formule 1 do Maďarska. Tentokrát to byl ale komplet výlet od čtvrtka do pátku, abych o nic nepřišla a že to stálo za to vám jistě nemusím psát. Ráda bych sem napsala celkem tři články - dnes o pit walk, příště o pátku - neděli a na závěr pár rad, pokud byste se tam někdy chtěli vydat taky.

Ve čtvrtek se v Maďarsku otevírá boxová ulička a všichni fanoušci, kteří si koupili lístky na tři dny, jsou vřele vítáni. Akce celkově trvá dvě hodiny a sebou si nezapomeňte vzít hodně trpělivosti.

My přijely hodinu před začátkem, ale lidí už tam byla spousta. Odhadem pár set? V Maďarsku bylo celý víkend slunečné počasí a hodina na přímém slunci opravdu nebyla příjemná, ale co byste kvůli F1 neudělali? Když odbyla pátá hodina, začalo se pomalu pouštět dovnitř.

Závodění po česku

31. května 2016 v 8:13 | Katka
Česká republika patří mezi země, kde je motorsport velmi oblíben. Svědčí o tom naplněné tribuny při MotoGP v Brně či populární rally. Jezdí se tu celá řada závodů a chce si to jen najít to pravé přímo pro vás. Já byla v posledním měsící na dvou rozdílných akcích a ráda bych se s vámi podělila o zážitky a na závěr se koukneme, co se u nás ještě letos pojede.

Histo Cup > Brno

Na začátku května se v Brně jelo klubové mistrovství historických vozů. Tam závodí sportovní auta z druhé poloviny minulého století. Jede se hned několik kategorií a pro nás bude asi nejatraktivnější kategorie historických formulí.

Na závodě v Brně

20. srpna 2015 v 7:54 | Katka
A mám tu další článek z Brna. Tentokrát se bude jednat o závodění, ale bude to asi co nejstručnější. Možná si řeknete, že nám na závody vyšlo počasí, ale opak je pravdou. Bylo příšerné horko a to fakt příšerné. V Brně na to reagovali tak, že po okruhu rozestavěli pár sprch a přidali vodní mlhu. Sluníčku jste ale neutekli.

Právě kvůli horku jsme se rozhodly jít v pátek jen na dopolední tréninky. Našly jsme jediný chládek na proslulém céčku a docela se tam i dalo dýchat. Na tréninky nepřišlo zase tolik lidí, což se dá čekat, přeci jen se jedou v pracovní den. Vydžely jsme tam tak až do poledne, pak už na nás přišlo sluníčko a už se to nedalo. Dole vidíte mojí fotku z Céčka, normálně sedáváme na druhé straně, ale jelikož jinde chládek nebyl, tak jsme zamířily tam.

Mým největším úlovkem toho dne bylo tričko Jorgeho Lorenza - tady jsem ho našla na internetu. Vždycky jsem si přála mít něco s Jorgem, takže jsem z něj měla velkou radost. Musím taky přiznat, že tam měli skvělé ceny. Tohle tričko mě stálo 550 Kč, což si myslím není vůbec špatné a trička méně známých jezdců stála ještě méně. Takže se určitě vyplatí si to koupit přímo na okruhu. Eliška už mě pak musela krotit, abych nekoupila všechno :D

V sobotu se v MotoGP jezdí tréninky a především kvalifikace a na závěr dne i závod Rookies Cupu. A kvalifikace z mého pohledu dopadly na jedničku. V Moto2 vyhrál můj největší oblíbenec v boji o titul - Johann Zarco a v MotoGP zase Jorge Lorenzo. A to jsem se bála, aby nevyhrál Marquez. Uf :D

Na MotoGP v Brně: Paddock

17. srpna 2015 v 11:48 | Katka
Je neuvěřitelné, jak to každý rok uteče, ale opět je za námi závod MotoGP v Brně. Závod, na který se těším vždy celý rok a v posledních letech se pro mě stalo tradicí, že tam jsem. A nejinak tomu bylo i letos. Touto cestou bych se o to s vámi ráda podělila.

Už tradičně jezdíme do Brna od čtvrtka do neděle, což mimochodem doporučuju. Ve čtvrtek se toho v Brně letos konalo dost, já byla již počtvrté v paddocku, za který se platí 1 000 Kč. Na své si však přišli i ti, kteří si chtěli užít nějakou tu zábavu zadarmo. Tradiční autogramiáda ve Vaňkovce či průjezd historických motorek Brnem.

Já však dávám přednost paddocku. Abych to trošku vysvětlila pro ty, co to neznají. Brněnský okruh fanouškům nabízí možnost podívat se na dvě hodiny do paddocku a do boxů jednotlivých týmů. V prodeji je celkem 400 vstupenek a fanoušci tak mají možnost si zblízka prohlédnout zázemí jednotlivých týmů, podívat se na práci mechaniků a setkat se se svými idoly. Já si tohle poprvé vyzkoušela v roce 2012 a od té doby jsem tam byla vždycky.

Letos jsme tam byly s Eliškou, Monikou a Martinou. Tímto vám děvčata děkuju za skvělou společnost a doufám, že následující věci si pamatuju dobře :-)

Brněnský paddock je každoročně hlavně velká zábava a letos to nebyla vyjímka. Navíc letos to byl jeden zážitek za druhým. Ten den bylo v Brně příšerné horko a začátek byl trošku zklamáním. Chodily jsme dokola a nemohly na nikoho narazit. Už to vypadalo, že všichni zalezli a schovali se před slunečními paprsky. Pak se to ale rozjelo a my potkávaly jednoho idola za druhým.

Na závodě v Maďarsku

5. srpna 2015 v 12:18 | Katka
Formuli 1 sleduju už nějakých deset let, ale na závodě jsem byla teprve podruhé. Předminulou sobotu jsme vyrazili na závod Formule 1 do Maďarska. Všechno se to odehrálo hrozně rychle. Zařizovali jsme všechno jen týden před závodem. Původně jsem vůbec nevěděla, jestli jet nebo ne. Rozhodla jsem se až v den, kdy jsem se dozvěděla o úmrtí Julese Bianchiho.

Jeli jsme pouze na nedělní závod, pokud by vás to zajímalo, tak jsme vyjeli vlakem v sobotu ráno a vraceli se v pondělí, byl tedy čas i na prohlídku Budapeště, která je mimochodem nádherná!

Na okruh jsme přijeli brzy ráno hned prvním autobusem, přesto už na přírodních tribunách (tedy na trávě) byla nejlepší místa zabraná. Nakonec se nám ale podařilo najít pěkné místečko s výhledem na poslední zatáčku, zároveň cílovou rovinku a boxy a ještě na další kousek trati. V tomhle směru to tedy dopadlo dobře.

Bonusový článek z Londýna

3. července 2015 v 8:48 | Katka
A máme tu již zmíněný bonusový článek, který se tentokrát nebude týkat Formulí E ale trošku jiného sportu. Jestli si vzpomenete na mou desítku sportovních snů, tak určitě víte, že mým snem je navštívit Wimbledon. A právě to se mi částečně podařilo. Ti z vás, které mám na facebooku, už mohli vidět fotky, teď bych se o tomto zážitku ráda rozpovídala tady a rovnou do toho začlením i celkový zážitek z Londýna.

Nejprve k Wimbledonu. Tam jsem byla v neděli, tedy den před zahájením. Představovala jsem si, že by se tam mohla konat nějaká akce nebo by se šlo podívat na tréninky hráčů. Ještě před odletem jsem se to snažila zjistit a spíše to vypadalo, že se tam nic dít nebude, ale když už jsem v Londýně byla, tak jsem se tam podívat chtěla.

Když jsem se do Wimbledonského parku konečně dostala (opět mě to stálo trošku bloudění a hodně ptaní), přivítal mě obrovský park, kde lidé hráli kriket, cvičili, běhali a vůbec sportovali. Vedle byl krásný rybník, ve kterém dováděli labutě a kachny a do toho pluli plachetnice. Kurty však nikde v dohledu.

Formule E na vlastní kůži: Zklamání či překvapení? (3)

2. července 2015 v 8:58 | Katka
Dneska tu pro vás mám třetí a zároveň poslední článek z londýnské Formule E. Zítra už vás čeká jen již několikrát zmiňovaný bonusový článek.

V tomhle článku bych vám závod Formule E chtěla ještě jednou trošku přiblížit a některé věci ukázat i na fotkách.

Takže začneme pátkem. Na následující fotce se můžete přesvědčit, jak plno tam na otevření eVillage bylo.

Formule E na vlastní kůži: Zklamání či překvapení? (2)

1. července 2015 v 8:18 | Katka
Jak jsem slíbila, tak plním. Včera tu byl článek, co se mi na Formuli E nelíbilo a teď pojďme na tu lepší část. Tou bylo samozřejmě setkání s jezdci. V článcích o Formuli E jsem psala, jak hezky se ta série chová k fanouškům a mohla jsem se o tom přesvědčit sama.

Všechno začalo krátce po poledni, kdy se konala autogramiáda všech jezdců. Brzy se začala tvořit velká fronta a já měla štěstí, že jsem byla poměrně vepředu. Fronta se táhla opravdu daleko.

Nejdřív se připravily stoly s cedulkami a podpisovými kartičkami a nervozita fanoušků stoupala. Když pak se slávou přišli piloti, lidi řvali a začali se tlačit. Největší aplaus si vysloužil Jean-Eric Vergne, který pak svým fanynkám poslal vzdušné polibky. "Jean-Eric Vergne - Ladies man," ozvalo se vedle mě. Mimochodem, kdy získal Vergne tolik fanoušků? :D

Formule E na vlastní kůži: Zklamání či překvapení?

30. června 2015 v 13:19 | Katka
Tak se opět po delší době hlásím. Včera jsem přiletěla z Londýna, kde jsem byla na Formulích E. Určitě jste si mohli
všimnout, jak jsem si tuhle novou sérii oblíbila, protože jsem k ní psala pár článků, takže jsem se vypravila podívat, jestli je ta série opravdu tak skvělá, jak se mi zdála.

Asi budu předbíhat a výsledek vám řeknu už teď. Mé pocity jsou dost smíšené, takže tenhle článek bude spíš takový negativnější, ten další pozitivnější. Ještě bych sem chtěla dát jeden článek s fotkami a jeden bonusový, tak uvidím, jak se mi to povede :-D

Nejdřív něco málo k Formuli E. Jedná se tedy o elektrické formule a jezdí tam celá řada bývalých jezdců F1. V Londýně se jely hned dva závody, které zakončovaly celou sezonu. Jinak se v každém městě jel jenom jeden závod. O titul bojovali Nelson Piquet, Sebastian Buemi a Lucas di Grassi, takže samá známá jména. To je tak nějak na úvod. Ještě bych ráda upozornila, že všechny fotky, co budou v tomhle článku, jsou speciálně pro vás. Poprosila jsem vždy jezdce, aby mi pro vás zapózovali, tak snad se vám budou líbit :-)

Jerome d´Ambrosio

Na MotoGP v Brně

2. září 2013 v 11:38 | Katka
O čtvrtečním paddocku jsem již psala a nyní je čas na následující tři dny. S paddockem jsme měly zkušenost již z loňska, s dalšími dny však už nikoliv. Od pátku jezdí na Masarykův okruh autobusy a to zcela zdarma. Máte tam dokonce takový luxus, že tam jsou i televize, kde se vysílají hororové scénky, co se stane, když špatně stojíte s kočárkem a brzdí se v rychlosti 40 km/h. Jeden z cestujících vtipně poznamenal, že můžeme být v klidu, protože čtyřicítkou zdaleka nejedeme. Trošku jsme se do toho kopce vlekli!
V pátek je na programu dne série tréninků a také kvalifikační trénink Red Bull Rookies Cupu, což je série pro velmi mladé piloty, kde vede náš Kája Hanika a kterému je předvídána velká kariéra. V pátek je ten program opravdu našlapaný. Vše začíná v 9 hodin a končí v 18. My tam na celý den rozhodně nejely a zvolily jsme variantu, že se půjdeme kouknout jen na druhé tréninky.

V paddocku MotoGP

28. srpna 2013 v 19:25 | Katka
Nejedná se sice o článek o F1, ale motorky zase nejsou tak daleko a já bych to ráda sepsala. Letos jsem se prvně vydala na závod MotoGP do Brna. S Eliškou (http://halaaminua.blog.cz/) jsme se tam vydaly už loni, to jsme ale navštívily jen paddock a letos jsme to vzaly komplet a rozhodně nebylo čeho litovat!
Už loni jsme si odnesly celou řadu zážitků a letošek byl ještě bohatší. Já mám z loňského paddocku takové tři nejsilnější zážitky. Jedním z nich byl Luis Salom. Ten rok jsem mu začala fandit a z celé jeho třídy jsem mu fandila nejvíce, jenže tam jsem ho vůbec nepoznala! Každopádně jsem věděla, že tomu klukovi, s kterým jsem se fotila a který se mi podepsal, rozhodně budu fandit. Jaké milé překvapení bylo, když jsem zjistila, že mu už dávno fandím! Je to teda docela divné, nepoznat svého oblíbeného pilota, ale tenkrát jsem ty kluky ještě tak nepoznávala. Zážitek č. 2 byl Alex de Angelis. Víte, oni se jezdci podepisují hrozně. Nikdy nevíte, kdo se vám tam podepíše. Jediné, co to zachraňuje, jsou čísla, která ke svému podpisu připojují a podle nichž se pak dají dohledat. Alexův podpis byl mezi nimi jiný. Dalo se krásně přečíst Alex a i jeho číslo 15 (letos jsme zjistily, že je problém přečíst i ta čísla). Byl prostě krásný a Alex byl náš nový oblíbenec. Poslední zážitek byl Jorge Lorenzo. Je to můj nejoblíbenější jezdec MotoGP a moc jsem si ho přála potkat. V paddocku jezdí samé motorky, skutry apod. Musíte se jim tak pořád vyhýbat, dobré však je, když neustále sledujete, kdo na nich sedí. My jsme šly a najednou jednu motorku slyšíme za námi, otočíme se a on to byl Jorge Lorenzo! Vím, že jsem na něj nějak mávla svým sešitem s podpisy. Když nás míjel, otočil se a věnoval nám nádherný úsměv (a ano, byl pro nás, nebyl tam nikdo, na koho by se tak mohl smát! :D )

Monako (5): A byl konec

1. června 2012 v 10:18 | Kat
A máme tu poslední dva dny. Možná byste řekli, že tyhle dva dny byly ty nejlepší a to kvůli čemu tam jedeme, ale to je omyl! Od soboty máte pocit, že všechno končí, doma to samozřejmě vnímáte naopak, těšíte se na kvalifikaci a závod, ale na místě je tohle doba, na kterou se netěšíte, protože pak to všechno končí a vy jedete domů.
V sobotu jsme aspoň ještě potkali několik jezdců a nakonec získali i podpisy. Kolem prošel například Sergio nebo Pastor, projel Bruno, Timo nebo Nico H. A pak také Heikki Kovalainen. Okamžitě za ním běžíme, jeho podpis nám chybí. Když se svým skútrem zaparkuje, tak mu okamžitě všichni strkají programy, papíry a vše možné k podpisu. Heikki nasadí poker-face, žádný úsměv nic. Co to jako je? Vždyť Heikki byl vždy tak milý a tady znova nic... Pak jsem si tam tak stála a čekala co bude a když jsem se otočila, tak vedle mě stála osoba na skútru. Na hlavě helma a pod ní vidím pár vousů a tmavou pleť. To vypadá jako.... počkat to je Lewis Hamilton! V tu chvíli se rozjel a ti co si ho všimli, tak za ním utíkají, bohužel zmizel velmi rychle a tak žádný podpis nebyl.

Monako (4): Rvačka o Buttona

31. května 2012 v 11:58 | Kat
V pátek se jel první závod GP2. Bohužel piloti, kterým jsem loni fandila, tak už letos moc nejezdí. Grosjean postoupil do F1 a třeba Bianchi jezdí Formule Renault. Proto jsem se asi nejvíc těšila na Pepu Krále. Ještě před závodem jsme se byli kouknout na auta i na závodníky. Je to opravdu skvělé, když můžete být tak blízko formulím. A jen tak mimochodem i tento den jsme potkali Pudinka, který byl také u vozů GP2.

Monako (3): Para-para-paradise

30. května 2012 v 12:52 | Kat
A máme tu čtvrtek. Možná že tohle byl ten nejlepší den z celého týdne a jak úžasně začal. Čekali jsme na příchod pilotů a kdo pak se nám to neobjevil! Ano byl to on (mého srdce šampiooon :D nemohla jsem odolat :D). O tom jak jsem odhalila Alonsův příchod vám nápíšu v dalších článcích. Z dálky jsem viděla osobu v rudé bundě. Konečně! Na tenhle okamžik jsem se těšila celou dobu, až uvidím Alonsa a bylo to tady. Rychle najdu správnou stránku v programu, vyndám fixu a dám se do běhu. Spolu s ním šel i Edoardo Bendinelli, kterého jsme potkávali každou chvíli. Když jsem k Fernandovi doběhla, ani jsem si ho pomalu prohlédnout nemohla. Získala jsem podpis a chtěla si ho aspoň vyfotit, tak jsem ho musela předběhnout a fotit, bohužel to přes ty lidi moc nešlo a jediná dobrá fotka je ta následující, pak mám už jen ze zadu. Fernando pak něco málo řekl, vlastně nevím co, bylo to jedno dvě slova, ale ten jeho hlas byl úžasný, úplně jiný než co znám z videí. Nevím jak to popsat, prostě byl takový měkký a připadal mi tak jako hodně, to zní teda dost divně, ale já vážně nevím, jak to napsat :D

Monako (2): Vitalij je typický chlap

30. května 2012 v 8:10 | Kat
Ve středu se v Monaku nic nehraje ani se nejezdí, přesto to byl jeden z nejlepších dnů tam. Cestou k okruhu jsme potkali Naraina, když jsem se s ním vyfotila ještě mi poděkoval! Byl velmi milý a prostě to byl náš Narainek :D
Před motorhomy jednotlivých týmů jsme čekali až se objeví jezdci. Red Bull měl svůj motor home zvlášť a právě z něj vyšel první jezdec, kterým nebyl nikdo jiný než Jean-Eric Vergne (Verň). Nejdříve posedával venku a pak se vydal ven. Hned jsme u něj byli a ulovili autogram i fotku. A pro ty kteří ho nemají rádi, tak je to vážně fešák. Z fotek které jsem pořídila to možná tak nevypadá, ale ve skutečnosti je to opravdu pěkný kluk, navíc velmi milý a vůbec nevypadá jako Maldonado! (minimálně dvě z vás si to nepochopitelně myslí!)

Monako (1): Fotbal není vůbec nudný

29. května 2012 v 14:34 | Kat
Tak jsem zpátky doma. V Monaku jsem byla od úterý až do včerejška a byl to nezapomenutelný týden. Pokusím se vám napsat všechno a že toho nebylo málo! Na úvod bych jenom napsala, že mě žádný jezdec nezklamal. Kamui je protiva a Kimi ignorant, ale co, já jim stejně moc nefandím, tak ať si takový jsou. Moji oblíbenci mě naopak velmi mile překvapili. Ale pěkně od začátku.
 
 

Reklama